Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„Wielokulturowe Dziedzictwo Wrocławia”

Opublikowano w 7 czerwca 2018 przez admin

Stowarzyszenie Różnorodności Społecznej UP-DATERegionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych i Stowarzyszenie Diversja we współpracy zWrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego oraz Fundacją Kalejdoskop Kultur zapraszają na: wyjątkową Grę Miejską pod hasłem: „Wielokulturowe Dziedzictwo Wrocławia”

Gra Miejska „Wielokulturowe Dziedzictwo Wrocławia” pozwoli Wam odkryć wielokulturowe bogactwo Wrocławia. Odwiedzicie niezwykłe zakątki miasta i poznacie nieznaną dotąd historię narodów i kultur zamieszkujących Wrocław na przestrzeni wieków. To wszystko i jeszcze więcej w atmosferze zabawy, rywalizacji i wyścigu po atrakcyjne nagrody.

Gra Miejska odbędzie się w dniu 23 czerwca 2018 r. we Wrocławiu podczas Pikniku Wielokulturowego – Strefy Społecznej przy Kalejdoskopie Kultur. Start Gry o godz. 11.00 na Wyspie Słodowej we Wrocławiu.

Udział w Grze Miejskiej jest całkowicie bezpłatny. Każdy uczestnik Gry otrzyma poczęstunek w formie prowiantu na czas Gry oraz posiłek na ciepło po jej zakończeniu. Dla zwycięskich drużyn przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w Grze wystarczy do 20.06.2018 zgłosić co najmniej 3-osobowy zespół na adres stowarzyszenie.update@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska członków grupy oraz dane kontaktowe (telefon, e-mail) do lidera zespołu. W temacie wiadomości prosimy napisać: „zgłoszenie udziału w Grze Miejskiej”. UWAGA! Co najmniej jeden członek zgłaszanego zespołu musi być pełnoletni.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu: 693 145 674, e-mail:stowarzyszenie.update@gmail.com.

Piknik Wielokulturowy jest organizowany w ramach projektu „Wrocław – wielokulturowe miasto spotkań” współfinansowanego z budżetu Gminy Wrocław w ramach programu „Mikrogranty NGO”Powrót do Aktualności →