Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

WIOSENNE HALO CZYLI RĘKI DZIEŁA FEST W KINIE NOWE HORYZONTY

Opublikowano w 18 marca 2014 przez admin

Kolorowe stoiska, wystawa obrazów, darmowe warsztaty. Od 5 do 13 kwietnia odbędzie się prawdziwe święto wrocławskiego rękodzieła.
Misją imprezy organizowanej przez Fundację Paliwo Artystyczne jest prezentowanie lokalnych artystów rękodzieła oraz podzielenie się ich umiejętnościami z uczestnikami warsztatów. Na stoiskach znajdzie się zatem biżuteria, decoupage, zabawki, „nerki”, ubranka dla dzieci, dodatki do ubrań, gadżety dekoracyjne, pudełeczka, kartki i wiele pięknych dzieł wykonanych 100% ręcznie. Pojawi się również Stoisko Wielkanocne z jajkami, króliczkami i kurczaczkami w wydaniu handmade.

Pierwsza edycja w 2013 roku cieszyła się dużą frekwencją oraz ogromnym zainteresowaniem. Tym razem pojawią się nowi artyści ze swoją twórczością. Oferta warsztatów również jest nowa. Uczestnicy, którzy zapiszą się wcześniej, mogą spróbować sił w szyciu ekologicznych zabawek, filcowaniu, malarstwie i przerabianiu ubrań. Zapisy odbędą się 5 i 6 kwietnia na parterze kina.

Ręki Dzieła Fest otwiera wystawa obrazów czterech wrocławskich malarzy: Lenki Kubicy, Roberta Romanowicza, Anny Jur i Pauliny Korbaczyńskiej. Prace oglądać będzie można przez cały okres trwania imprezy.

Program:
5 kwietnia (sobota), godz. 12.00 – OTWARCIE STOISK + WYSTAWA OBRAZÓW
5-6 i 12-13, godz. 12-20, parter – PREZENTACJE RĘKODZIEŁA ARTYSTÓW WROCŁAWSKICH
5 i 6 kwietnia, godz. 12-20, parter – ZAPISY NA DARMOWE WARSZTATY
7-11 KWIETNIA, godz. 16-19, I lub II piętro – WARSZTATY RĘKODZIEŁA

Stoiska artystów:
Punkt Wielkanocny
Choo
Cremedelacreme
Ekofantasmagorie
Emilia ES Flores
Idiotek Accessories
Land Art
Łasuchowo
Mio Unico
Origamini
WszechpracowniaPowrót do Aktualności →

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz