Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wrocław. Spotkanie informacyjne programu UE „Europa dla obywateli”

Opublikowano w 25 czerwca 2015 przez admin

Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów i innych organizacji oraz instytucji, działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej, na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 7 lipca 2015 we Wrocławiu.

Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom NGO i samorządów, aktywistom, społecznikom i osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie UE „Europa dla obywateli”.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, jakie działania społeczne, edukacyjne i kulturalne mogą być finansowane w ramach programu, postaramy się także przedstawić sposoby pozyskania partnerów do projektów współpracy europejskiej. „Europa dla obywateli” to program UE wspierający organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja pod adresem wskazanym w formularzu (na stronie www.europadlaobywateli.pl).

Data i czas wydarzenia: 7 lipca 2015, 10:30-15:00

Miejsce: Infopunkt Nadodrze, Władysława Łokietka 5/1, 50-247 Wrocław
Organizator: Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli”, Aleje Ujazdowskie 41, 00-540 Warszawa; Tel.: 22 111 00 14
E-mail: edo@iam.pl, mswietlik@iam.pl
www: http://www.europadlaobywateli.plPowrót do Aktualności →