Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wrocławskie Forum Sportu i Zdrowia: zarejestruj się!

Opublikowano w 12 maja 2016 przez admin

Weź udział w pracach nad nową Strategią rozwoju Wrocław 2030. 14 maja 2016 r. odbędzie się Wrocławskie Forum Sportu I Zdrowia. Partnerem spotkania jest firma 3M Service Center EMEA sp. z o.o. Zaczynamy o godz. 9.15 w 3M Service Center EMEA sp. z o.o. przy ul. Dubois 41 (parter). Wstęp wolny. Musisz się jedynie zarejestrować.

Wrocławskie Forum będzie podzielone na dwie części. Rejestrując się w serwisie evenea, możesz wybrać, czy chcesz uczestniczyć w całym spotkaniu czy w jednej jego części: poświęconej zdrowiu publicznemu albo poświęconej sportowi.

W pierwszej części spotkania, wspólnie z ekspertkami i ekspertami oraz wrocławianami, zastanowimy się nad celami polityki miejskiej w obszarze zdrowia publicznego. Postaramy się wskazać wyzwania, jakie stawiają nam przemiany cywilizacyjne, podejmiemy próbę zdefiniowania narzędzi, za pomocą których miasto może wpływać na poprawę stanu zdrowia.

W drugiej części spotkania skupimy się na sporcie. Spróbujemy znaleźć odpowiedzi na kilka ważnych pytań, m.in.: czy miasto powinno wspierać organizację dużych imprez sportowych, czy powinno finansować profesjonalne kluby sportowe? Po serii prelekcji odbędą się warsztaty: w mniejszych grupach zastanowimy się nad sportem akademickim, infrastrukturą sportową, a także rekreacją i sportem amatorskim.

Więcej informacji, rejestracja, program:

http://www.wroclaw.pl/strategia-rozwoju-wroclawia-2030/wroclawskie-forum-sportu-i-zdrowia-zarejestruj-sie

ZapraszamyPowrót do Aktualności →