Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wyborczy hyde park na Wyspie Słodowej

Opublikowano w 18 kwietnia 2017 przez admin

Dzień przed wyborami, w sobotę 22 kwietnia, kandydaci na radnych osiedlowych będą mieli okazję, by zaprezentować się wyborcom. Specjalnie w tym celu Wyspa Słodowa zamieni się w „wyborczy hyde park”. Scena i nagłośnienie zostaną oddane do dyspozycji kandydatom na radnych osiedlowych.


Gorąco zachęcamy kandydatów na radnych osiedlowych do aktywnego prowadzenia kampanii wyborczych wśród mieszkańców osiedla. Jedną z możliwości, aby spotkać się z wyborcami, może być „Wyborczy hyde park” na Wyspie Słodowej. Odbędzie się on w przeddzień wyborów – 22 kwietnia (sobota) w godz. 13.00–18.00. Na Wyspie, oprócz sceny, staną namioty i wygodne miejsca do indywidualnych spotkań z wyborcami, a także food trucki.
Kandydatów na radnych osiedlowych, którzy chcieliby zaprezentować swój program publiczności podczas „Wyborczego hyde parku”, prosimy o przesyłanie wiadomości zawierających imię, nazwisko oraz nazwę osiedla i numer okręgu. Powyższe zgłoszenia należy wysyłać na adres wyboryRO@wcrs.wroclaw.pl do 18 kwietnia (wtorek) do godz. 10.00. Zgłoszenia telefoniczne będą przyjmowane wyłącznie 13 i 14 kwietnia (czwartek, piątek) w godz. 8.30–11.30 pod numerem 71 77 24 905.
Na podstawie ilości zgłoszeń zostanie przygotowany szczegółowy program wydarzenia. Dla kandydatów z jednego osiedla wyznaczony zostanie blok czasowy, kiedy to będą mogli zaprezentować się publiczności.
Zapraszamy do zapoznania się z zasadami „Wyborczego hyde parku”, które są opublikowane na stronie http://www.wroclaw.pl/wyboryosiedla2017
23 kwietnia weź udział w wyborach do rad osiedli. Głosuj, aby mieć wpływ na najbliższe otoczenie. Sprawnie działająca rada to szansa na korzystne zmiany na Twoim osiedlu.
Mój Wrocław – tu mieszkam, tu decyduję.

Organizatorem „Wyborczego hyde parku” jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.Powrót do Aktualności →