Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

WYDARZENIE, W KTÓRYM UDZIAŁ WZIĘŁO PONAD 150.000 UCZESTNIKÓW WRACA W FORMULE ONLINE JUŻ 23-24 PAŹDZIERNIKA, A NA DODATEK CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE!

Opublikowano w 14 października 2021 przez admin

Życie Bez Ograniczeń to niezwykłe wydarzenie, które dodaje sił, wspiera Cię w rozwoju, składania do refleksji, bawi i uczy, pokazuje, że istnieje wyjście z każdej sytuacji. Dodatkowo napędza do działania i daje ogrom energii, inspiracji i motywacji na kolejne dni, miesiące, a nawet lata, dlatego nie może tam Ciebie zabraknąć! Życie Bez Ograniczeń to wydarzenie, o którym można by było napisać niezwykle pozytywną książkę. Przez lata na scenach tego kultowego wydarzenia występowało wielu wybitnych prelegentów z Polski i ze świata jak: Nick Vujicic, Les Brown, Dean Karnazes, Dr Eric Thomas, Kamila Rowińska, Jakub B. Bączek i wiele innych wyjątkowych osobistości. Wydarzenie, które jako pierwsze w Polsce pokazało, że da się łączyć świat wystąpień z tym artystycznym, stając się wzorem dla wielu innych eventów organizowanych w Polsce.

W tym roku naprawdę jest BEZ OGRANICZEŃ. Wchodząc pod ten link.

Możesz odebrać swój bezpłatny bilet na pełne dwa dni wydarzenia. Uwaga to wydarzenie, chociaż odbywa się przez internet, naprawdę jest na żywo – wszyscy prelegenci będą w studiu, nie ma mowy o żadnych nagraniach. W tym roku organizator Łukasz Milewski postawił na “debiutantów i mocne historie”. Patrząc na agendę wydarzenia i tematy tam poruszane – wygląda to naprawdę bardzo ciekawie. Wśród planowanych wystąpień znajdziesz takie tematy jak:

ALFAHACKING. Odchudzanie Bez Ograniczeń
Odnalezienie tożsamości osobistej jako kluczowy aspekt do szczęśliwego życia Autentyczność, czyli jak wydobyć siebie z iluzorycznego porządku świata
Weekendowy Przestępca…historia prawdziwa.
Czego kapłan z Haiti nauczył mnie o życiu w Polsce?
Ziarna osobistej wielkości — czyli jak mikroskopijne działania wywołują lawinę efektów w naszym życiu.
Ukryty dekalog buntownika, czyli jak żyć na własnych zasadach we współczesnym świecie LEADERSHIFT – potęga prawdziwego przywództwa…

… i wiele innych fantastycznych prelekcji, które znajdziesz na stronie.Powrót do Aktualności →