Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

WYŁÓŻ KSIĄŻKI NA STÓŁ! Akcja charytatywna w ramach 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek

Opublikowano w 1 grudnia 2015 przez admin

Lubisz książki i masz ich w domu dużo?  Przeczytałeś fantastyczną lekturę i chciałbyś przekazać ją dalej? Nie mieścisz już swojej domowej biblioteki na półkach? A może z niektórych książek po prostu „wyrosłeś”? Jeśli wiesz, jaką wartością i frajdą jest czytanie podziel się książkami z innymi!

To nic trudnego. Po prostu WYŁÓŻ KSIĄŻKI NA STÓŁ! Możesz to zrobić na 24. Wrocławskich Targach Dobrych Książek w dniach od 3 do 6 grudnia. Przyjdź do Centrum Kongresowego przy Hali Stulecia (ul. Wystawowa 1), gdzie będą się odbywać Targi Dobrych Książek i znajdź stoisko firmy JAFRA – producenta stylowych mebli z naturalnego drewna. Tam znajdziesz arnażację domowego kącika do komfortowego czytania książek, w którym jednym z głownych elementów będzie stół – przygotowany specjalnie na zbiórkę książek. Jakie książki możemy przynieść na targi i wyłożyć na stół? Przede wszystkim niezniszczone, w dobrym stanie. Takie, których już nie potrzebujemy lub chcemy je komuś sprezentować. Zachęcamy do podzielenia się ciekawymi lekturami, bajkami, książkami dla dzieci i młodzieży, komiksami, klasyką literatury, reportażami, poezją, aktualnymi encyklopediami, atlasami, słownikami i albumami. Zebrane książki firma JAFRA przekaże w ramach świątecznego prezentu do Domu Dziecka w Obornikach Śląskich, Domu Samotnej Matki w Głogowie i Szkoły Podstawowej w Osolinie.

Na stoisku firmy JAFRA będą czekać na Was także inne atrakcje. Warto tu zajrzeć choćby po to, by wypełnić i oddać kupon konkursowy, który weźmie udział w losowaniu ufundowanej przez JAFRA nagrody. Kupony będą dostępne u Wystawców i wolontariuszy. Może wypełnić je każdy, kto odwiedzi targi i kupi na nich dowolną książkę. Losowanie nagrody odbędzie się ostatniego dnia Targów, 6 grudnia o godz. 16.00.

Pomysłodawcą akcji „Wyłóż książki na stół!” jest JAFRA – dolnośląśki producent mebli z Doliny Baryczy. Firma organizuje ją we wspólpracy z Biurem Wrocławskich Promocji Dobrych Książek i Miejską Biblioteką Publiczną – organizatorami 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek.Powrót do Aktualności →