Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wypełnij ankietę Centrum SEKTOR 3 – wciąż czekamy na Wasze opinie!

Opublikowano w 20 października 2015 przez admin

Ankieta jest dostępna w formie elektronicznej na stronie: https://docs.google.com/forms/d/1pkonKML9KBY1PsLZ51Fp52slzcSrpEs9kSFUeCpgfo4/viewform oraz papierowej w siedzibie Centrum.

Nie zwlekaj – wypełnij ankietę już teraz!

Jeszcze nie wszyscy z Was wypełnili naszą ankietę. Dlatego czekamy na nie jeszcze przez tydzień.

Regulamin Centrum obliguje nas – jako realizatorów, jak i Was – czyli organizacje korzystające z oferty Centrum, do oceny wzajemnej współpracy.

„Drodzy Prezeski i Prezesi, Członkinie i Członkowie Zarządów, członkinie, członkowie, pracownice i pracownicy oraz wolontariuszki i wolontariusze wrocławskich organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i inicjatywnych,

Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 jest prowadzone przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” do końca grudnia bieżącego roku.

Podobnie jak w poprzednich latach chcemy poznać Wasze opinie na temat naszej działalności. Liczymy, że wszystkie uwagi pozwolą nam efektywniej działać w przyszłości, a Wasze poparcie pozwoli na kontynuację realizowanego przez Fundację „Umbrella” zadania: prowadzenie Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 wraz z Pozarządowym Ośrodkiem Kariery, finansowanego z budżetu Gminy Wrocław.

Dlatego prosimy Was o szczere opinie, za które z góry dziękujemy.
Zespół Centrum Sektor 3”Powrót do Aktualności →