Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wystawa „Cisza w ruchu”

Opublikowano w 4 grudnia 2018 przez admin

Wrocławskie Stowarzyszenie Głuchych „Nadzieja” zaprasza na otwartą Wystawę „Cisza w ruchu”, która odbędzie sie 6.12.2018 r. w godz. 14:00 – 20:00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Ruskiej 46A lok. 407/409 we Wrocławiu (wejście od podwórza z galerią neonów).  

Podczas wystawy  zaprezentowane zostaną wykonane przez osoby Głuche, uczestników Warsztatów Fotografii Mobilnej, zdjęcia. Podczas wystawy obecny będzie tłumacz języka migowego, który wspierać będzie gości w komunikacji z autorami zdjęć.

Wystawie towarzyszyć będą bezpłatne mini-warsztaty z podstaw języka migowego (powitanie, przedstawienie się, pożegnanie, zwroty grzecznościowe). Warsztaty odbędą się  kolejno w godzinach: 15:00, 16:30, 18:00.

Warsztaty mają charakter otwarty, ale zachęcamy do potwierdzenie udziału e-mailem: wsg.nadzieja@gmail.com wraz z podaniem godziny.

Do udziału w wystawie i warsztatach zapraszamy osoby indywidualne, zainteresowane tematyką Kultury Głuchych, a także grupy zorganizowane (np. grupy studenckie,  świetlice środowiskowe).

Wystawa Fotografii „Cisza w Ruchu” realizowana jest w ramach projektu współfinansowanego ze środków PFRON będących w dyspozycji Województwa Dolnośląskiego.

Serdecznie zapraszamy.Powrót do Aktualności →