Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Z dumą w sezonie bikini!

Opublikowano w 9 lipca 2013 przez admin

Jak przygotować się do sezonu bikini? Załóż bikini. Gotowe! Tymi słowami Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania łamie wszechobecny nakaz reżimu dietetyczmo -treningowego w okresie plażowo – grillowym. Pora na akceptację i racjonalne dbanie o siebie!

Drastyczne odchudzanie, wyczerpujący plan treningowy, spustoszenie organizmu, byle szybciej, byle już – a wszystko z jednego powodu: pora na bikini! Za maską diametralnych wakacyjnych metamorfoz kryje się nic innego jak brak akceptacji siebie
i niedowartościowanie, które w połączeniu z pewnymi predyspozycjami może
w konsekwencji doprowadzić do zaburzeń odżywiania.

Anoreksja, bulimia psychiczna czy kompulsywne objadanie się to poważne choroby, działające destrukcyjnie przede wszystkim na płeć piękną.

Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania oferuje różnorodne niekomercyjne formy  pomocy i wsparcia. Za pośrednictwem telefonu zaufania możliwa jest rozmowa z dyżurnym psychologiem. Uruchomione zostały dwa adresy e-mail, umożliwiające kierowanie korespondencji do specjalistów.

Uczestnik ma możliwość wyboru, czy chce kontaktować się z osobą płci żeńskiej (kobieta@centrumzaburzenodzywiania.pl) czy męskiej (mezczyzna@centrumzaburzenodzywiania.pl).

Trwa kolejny nabór na 3-miesięczne zamknięte grupy terapeutyczne z elementami psychoedukacji we Wrocławiu, a w najbliższym czasie zostaną uruchomione zapisy na kompleksowy program leczenia, który rozpocznie się jesienią w ośrodku we Wrocławiu.

Bliższe informacje na: www.centrumzaburzenodzywiania.plPowrót do Aktualności →