Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zamów bezpłatną ekoulotkę!

Opublikowano w 18 lutego 2015 przez admin

W ramach projektu „Mój zielony DOM” została opracowana ekoulotka, która z powodzeniem może posłużyć do edukacji ekologicznej najmłodszych. Jest formatu A5 (wielkość zeszytu), ma zaledwie kilka stron, ale bogatych w rymowanki / łamigłówki i podpowiedzi, jak każdy z nas – niezależnie od wieku – może dbać o środowisko naturalne. Polecamy dla przedszkolaków i szkół podstawowych!

Ekoulotka jest bezpłatna. W celu jej nabycia, prosimy o kontakt z biurem projektu – mailowo wysyłając informację na: mojzielonydom@cku.wroc.pl lub telefonicznie: 71/353 44 77.

Ze względu na ograniczoną ilość ulotek, obowiązuje zasada: „kto pierwszy, ten lepszy”. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: http://www.mojzielonydom.cku.wroc.pl/kontakt.html

baner_mzd

Pomysł i projekt ulotki powstał na podstawie nagrodzonych prac w Otwartym Międzyszkolnym Konkursie Artystyczno-Ekologicznym na projekt EKOULOTKI o tematyce: ,,Ochrona różnorodności biologicznej – flora”, zorganizowanym w ramach projektu „Mój Zielony DOM”.

Projekt współfinansowany z funduszy EOG oraz środków Gminy Wrocław. Realizatorem projektu jest Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu z ramienia Wydziału Edukacji Gminy Wrocław.Powrót do Aktualności →