Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zapraszamy do udziału w cyklu „PRomuj swoje NGO!”

Opublikowano w 10 listopada 2014 przez admin

Chcesz nauczyć się skutecznie promować swoje NGO? Zainteresować Waszymi działaniami media i otoczenie? Pragniesz stworzyć stronę internetową dla organizacji na darmowej platformie WordPress i profil w mediach społecznościowych? Zapraszamy na bezpłatny cykl szkoleń “PRomuj swoje NG0, który ruszy 22 listopada we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3. Liczba miejsc ograniczona!

Podczas warsztatów, prowadzonych aktywnymi metodami, wypracujesz strategie promocji dla swojej organizacji, przygotujesz materiały promocyjne, a także stworzysz stronę WWW dla swojej organizacji.

Zajęcia prowadzone będą przez ekspertów-praktyków. Cykl szkoleniowy (72 godziny szkoleniowe) potrwa od 22 listopada do 14 grudnia. Zajęcia odbywać się będą w weekendy.

Pierwszeństwo udziału w szkoleniach mają przedstawiciele organizacji:

– które mają siedzibę na terenie gmin wiejskich, miejsko – wiejskich;

– które nie posiadają wykwalifikowanej osoby do prowadzenia działań  z zakresu public relations;

– które nie posiadają własnej strony www lub profilu na portalu społecznościowym;

– którzy są członkami zarządu organizacji.

Prowadzący:

Katarzyna Bielińska – od ponad 13 lat związana z pracą w mediach. Copywriter – współpracuje z agencjami reklamowymi i PR. Praktyk internetowych kampanii PR. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu public relations, komunikacji z mediami i budowania wizerunku w Internecie. Absolwentka Akademii Trenerów Biznesu LAB Laboratorium Skutecznych Szkoleniowców.

Jarosław Korkuś – Absolwent Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki na Politechnice Wrocławskiej, od 2001 roku związany z branżą internetową. Partner w John Weston Group. Na co dzień pomaga firmom i instytucjom zaistnieć z sukcesem w Internecie – zwiększa sprzedaż, zmienia wizerunek oraz wprowadza nowoczesne narzędzia i rozwiązania. Z organizacjami pozarządowymi współpracuje od 8 lat.

Formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/a/sektor3.wroclaw.pl/forms/d/1OfZkhabnbvkj3jN9UxkomDtNIsVV34LXfmlWX_-MM98/edit?usp=drive_web#Powrót do Aktualności →