Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zaprojektuj EKOULOTKĘ! Weź udział w Otwartym Międzyszkolnym Konkursie Artystyczno-Ekologicznym

Opublikowano w 20 lutego 2016 przez admin

Zapraszamy do wzięcia udziału w Otwartym Międzyszkolnym Konkursie Artystyczno-Ekologicznym na projekt EKOULOTKI – o tematyce: „Odnawialne źródła energii”.

Celem konkursu jest promowanie wśród przedszkolaków i uczniów postawy proekologicznej, kształcenie kreatywnego myślenia w aspekcie ochrony środowiska naturalnego oraz promowanie życia w zgodzie z naturą i poszanowania przyrody.

W konkursie o charakterze otwartym mogą wziąć udział uczniowie i wychowankowie wrocławskich placówek oświatowych. Zachęcamy do składania projektów indywidualne lub grupowo, wykonanych dowolną techniką – odręcznie, komputerowo lub jako zdjęcie fotograficzne.

Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na stronie projektu: www.mojzielonydom.cku.wroc.pl oraz fanpage projektu na Facebooku. Natomiast zwycięskie prace konkursowe zostaną wykorzystane do zaprojektowania ekoulotki promującej ideę projektu: „Mój zielony DOM”.

Przewidujemy wyróżnienia i nagrody w następujących kategoriach:

  • 3-4 latki
  • 5-6 latki
  • klasy szkoły podstawowej I – III
  • klasy szkoły podstawowej IV-VI
  • uczniowie klas gimnazjalnych
  • uczniowie klas licealnych/technikum

Prace konkursowe należy dostarczyć lub przesłać wraz z uzupełnionym formularzem zgłoszeniowym – do wtorku 15.03.2016 r. na adres Biura projektu „Mój zielony DOM”, ul. Szkocka 64B, 54-402 Wrocław lub – jeśli umożliwia to technika wykonania pracy – mailowo na adres mojzielonydom@cku.wroc.pl.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: do poniedziałku 21.03.2016 r.

Laureaci zostaną poinformowani o miejscu i czasie wręczenia nagród.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu (wraz z formularzem zgłoszeniowym) dostępnym na stronie projektu: „Mój zielony DOM”: http://www.mojzielonydom.cku.wroc.pl/aktualnosci.php?lang=pl#docu60

Konkurs organizowany jest w ramach projektu: „Mój zielony DOM”, współfinansowanego z funduszy EOG oraz środków Gminy Wrocław.

Realizatorem projektu jest Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu z ramienia Wydziału Edukacji Gminy Wrocław.Powrót do Aktualności →