Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zaproszenie do udziału w badaniu potencjału wrocławskiego sektora organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów działających na rzecz mieszkańców i współpracy lokalnej

Opublikowano w 14 października 2019 przez admin

W związku z rozwojem współpracy Gminy Wrocław z sektorem organizacji pozarządowych i podmiotami sektora publicznego, Departament Spraw Społecznych oraz Realizatorzy Strategii Rozwoju Współpracy Miasta Wrocławia z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2018 – 2022 serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w badaniu, którego celem jest pozyskanie informacji o potencjale organizacyjnym, kadrowym i merytorycznym wrocławskiego sektora organizacji pozarządowych i innych podmiotów, działających, lub chcących w przyszłości działać na rzecz społeczności lokalnych.

Autorzy badań zapraszają zatem wszystkie podmioty i instytucje zainteresowane tym tematem do wypełnienia ankiety w terminie od 11 do 31 października 2019 r. dostępnej pod linkiem.

Wszelkie pytania dotyczące ankiety można kierować do:
– Agaty Bulicz z Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych (agata.bulicz@dfop.org.pl, tel. 607 154 960)
– Joanny Wareckiej ze Stowarzyszenia Żółty Parasol (j.warecka@zoltyparasol.org, tel. 505 869 697)

Badanie jest realizowane w ramach projektu „Wdrażanie Strategii Rozwoju Współpracy Miasta Wrocławia z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2018-2020” finansowanego ze środków Gminy Wrocław, a udział w nim jest w pełni dobrowolny.

Wyniki ankiety, o których autorzy badań w sposób zbiorczy będą informować na stronie Wrocław Rozmawia (www.wroclaw.pl/rozmawia), pozwolą rozwijać polityki społeczne w sposób dopasowany do potencjału organizatorów środowisk lokalnych, w tym podmiotów III sektora we Wrocławiu.

Departament Spraw Społecznych oraz Realizatorzy Strategii Rozwoju Współpracy Miasta Wrocławia z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2018 – 2022 dziękują za udział w badaniu.Powrót do Aktualności →