Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W DIALOGU OBYWATELSKIM

Opublikowano w 4 marca 2019 przez admin

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dialogu Obywatelskim „Unia Europejska bez granic” z udziałem Jacka Wasika, dyrektora Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej we Wrocławiu oraz Olgierda Łukaszewicza, znanego aktora filmowego i teatralnego, założyciela fundacji My Obywatele UE.

Spotkanie odbędzie się 7 marca br. o godzinie 17:00 w Domu Europy we Wrocławiu.

Jacek Wasik od września 2018 pełni funkcję Dyrektora Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej z siedzibą we Wrocławiu. Z Komisją Europejską związany jest od 2005 roku. W latach 2011-2018 pełnił funkcję przedstawiciela ds. wielojęzyczności Dyrekcji Generalnej ds. Tłumaczeń Pisemnych (DGT) w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności pod numerem telefonu: 71 32 40 910 lub pod adresem COMM-REP-PL-WROCLAW@ec.europa.eu. Nasze wydarzenie jest także dostępne na Facebooku. Po zakończeniu spotkania zapraszamy na poczęstunek.

Dialogi Obywatelskie to inicjatywa Komisji Europejskiej, której celem jest włączenie obywateli w debaty na tematy europejskie. Spotkania w tej formule odbywają się w krajach UE od 2012. Podczas spotkań pracownicy instytucji UE przedstawiają zagadnienia związane z działaniem wspólnoty oraz słuchają głosów, opinii i propozycji Europejczyków na temat funkcjonowania UE.

Serdecznie zapraszamy.Powrót do Aktualności →