Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zaproszenie na Business&Tutors Day

Opublikowano w 12 września 2017 przez admin

Już 16 września jedno wydarzenie połączy dwa światy – biznesu i edukacji. Na osoby zawodowo zajmujące się kształceniem i terapią czekają bezpłatne warsztaty z praktykami, lekcja pokazowa oraz wykłady specjalne przygotowane przez Stowarzyszenie Wiosna i CRZ Krzywy Komin. Dla przedsiębiorców, pasjonatów technologii i rynku startupów odbędzie się konferencja poświęcona efektywności w biznesie, której partnerem jest społeczność AULA Polska Wrocław.

WSB Business &Tutors Day to nowa odsłona jesiennej edycji dni studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wydarzenie ma charakter otwarty, podzielone jest na dwa bloki – Tutors Day poświęcony rozwojowi kompetencji personalnych, pedagogice, coachingowi i psychologii oraz Business Day poświęcony zarządzaniu firmą, finansowaniu, innowacjom i przywództwu. Partnerem biznesowej części wydarzenia jest Aula Polska Wrocław, inicjatywa zrzeszająca przedsiębiorców technologicznych z Dolnego Śląska.

– Naszym celem jest promowanie przedsiębiorczości technologicznej i wymiana wiedzy w tym obszarze. Wierzymy w efekt synergii, dlatego na spotkania Aula do wygłoszenia prelekcji zapraszamy osoby, które mają unikalne umiejętności lub godne uznania doświadczenie w biznesie czy zarządzaniu. Dzielą się wiedzą w formie ok. 30-minutowych prelekcji. Charakterystyczne jest to, że na Auli panuje luźna atmosfera, jest przestrzeń do dyskusji – mówi Maciej Szott, organizator Aula Polska Wrocław – Dla uczestników Business Day wspólnie z uczelnią szykujemy niespodziankę w postaci pizzy, która będzie dodatkowo sprzyjać rozmowom w kuluarach.

Całkowicie inna tematyka poruszona zostanie podczas Tutors Day, który poświęcony jest zarządzaniu placówką oświatową i metodom kształcenia oraz terapii w pracy z dziećmi i dorosłymi. Uczestnicy mają do wyboru warsztaty poświęcone m.in. autyzmowi, edukacji Montessori, edukacji seksualnej oraz zaburzeniom rozwojowym. Poprowadzona zostanie również lekcja pokazowa w ramach zajęć ze studentami na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem oraz Zespołem Aspergera.

Podczas Tutors Day odbędą się również wykłady specjalne poświęcone innowacyjnym metodom kształcenia. Wygłoszą je przedstawiciele Stowarzyszenia WIOSNA znanego z akcji społecznych Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości oraz działającego we Wrocławiu Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin, które jest inicjatorem nowatorskich akcji edukacyjnych.

Dodatkowo uczestnicy WSB Business&Tutors Day, którzy w dniu wydarzenia zdecydują się zapisać na studia podyplomowe otrzymają zniżkę na studia w wysokości 200 zł.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy. WSB 940x788_Tutorsday odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej przy ul. Fabrycznej 29-31 w budynku B. Formularz zapisów oraz program znajdują się na stronie www.wsb.wroclaw.pl/aktualnosci.Powrót do Aktualności →