Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zaproszenie na spektakl „Poczekalnia sześć-dwa-zero

Opublikowano w 24 listopada 2017 przez admin

2,3,4 grudnia o godz. 20:00 w Centrum Technologii Audiowizualnych przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu odbędą się premierowe spektakle: „Poczekalnia sześć-dwa-zero” Marty Guśniowskiej w reżyserii Piotra Łukaszczyka.

Kolejne spektakle będą w dniach: 9, 10 grudnia w tym samym miejscu, również o 20:00.

OPIS SPEKTAKLU

Już? Można? Może jeszcze chwilkę… teraz? Już teraz? Nie, chyba nie. To jeszcze trochę poczekajmy… to może teraz? Czy już? Ile można czekać?

No właśnie ile? Każdy na coś czeka. Na autobus. Na emeryturę. Na stolik w ulubionej restauracji. Na koleżankę, która się spóźnia. Na telefon. Na słońce. Na lepsze czasy. Na miłość. Bohaterowie „Poczekalni 6-2-0” zostają zamknięci w nierozwiązanych sprawach, w nieprzepracowanych emocjach, w jednej przestrzeni. Czym jest poczekalnia? Przedsionkiem? Podświadomością? Czyśćcem? Co czeka na bohaterów za czerwonymi drzwiami? I podstawowe pytanie – komu uda się stąd wyjść?

Scenariusz: Marta Guśniowska

Reżyseria: Piotr Łukaszczyk

Projekcje: Bartosz Gajek

Obsada: Mirosława Dębska, Monika Karbowska, Anna Kwiecień, Katarzyna Kielar-Chojniak, Anna Marszałek, Monika Lecko,  Joanna Nowicka- Zagrajek, Katarzyna Olbromska, Hubert Chojniak, Marcin Guzik Marcin Jagodziński, Robert Kaczorowski

 Powrót do Aktualności →