Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zaproszenie na wspólny wyjazd na OFIP

Opublikowano w 27 lipca 2017 przez admin

Szanowne Wrocławskie Organizacje Pozarządowe, W dniach 8-9 września, w Warszawie odbędzie się VIII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych (OFIP).

Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych organizowane jest cyklicznie co 3 lata i jest największym spotkaniem w Polsce osób zaangażowanych w działalność obywatelską. Oprócz wystąpień plenarnych odbędzie się aż 38 sesji/spotkań w 5 równoległych blokach, dzięki czemu każdy może uczestniczyć w najbardziej interesujących go sesjach/spotkaniach. Jest to także okazja do wspólnych spotkań, dyskusji oraz inspiracji do lepszego działania na rzecz społeczności lokalnych. Szczegółowy program:  http://ofip.eu/program/forum/

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych planuje BEZPŁATNIE zorganizować
dla 50 osób z wrocławskich organizacji:
– przejazd autokarem z Wrocławia do Warszawy 8.09 i z powrotem 9.09,
– nocleg w Warszawie w hotelu Aramis* (w pokojach 2.osobowych) ze śniadaniem,
– wspólną identyfikację dla całej delegacji,
oraz zapewnić świetną atmosferę i pogodę.

Oferta dla organizacji mających siedzibę na terenie Wrocławia.

W związku z tym zachęcamy Państwa do zgłaszania się do udziału w VIII OFIP: http://ofip.eu/formularz-uczestnika/ (termin zgłoszenia do 31.07!) i zapraszamy do wspólnego wyjazdu do Warszawy.
Po dokonaniu zgłoszenia na OFIP bardzo prosimy o przesłanie na adres mailowy dfop@dfop.org.pl informacji o osobach zgłoszonych  (imię i nazwisko, nazwa organizacji, kontakt). W późniejszym terminie poinformujemy zgłoszone osoby o godzinie i miejscu wyjazdu oraz powrotu.

W przypadku pytań dotyczących organizacji wyjazdu prosimy o kontakt z organizatorem: Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych tel. 71 793 23 24, mail dfop@dfop.org.pl.

W przypadku pytań dotyczących programu i rejestracji na OFIP zalecamy kontakt z Ogólnopolskim Forum Inicjatyw Pozarządowych: http://ofip.eu/kontakt/

NIE ZWLEKAJ! ZGŁOŚ NATYCHMIAST SWÓJ UDZIAŁ W VIII OFIP I JEDŹ WSPÓLNIE Z NAMI!Powrót do Aktualności →