Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zarządzanie NGO – trwają zapisy na konferencję

Opublikowano w 9 września 2014 przez admin

W dniu 23 września w godzinach 14:00 – 19:00 we Wrocławiu odbędzie się konferencja naukowa „Zarządzanie organizacją pozarządową a kompetencje współczesnego lidera NGO”. Przyjdź i podejmij dyskusję na temat kondycji współczesnych NGOsów.


Jeśli jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej lub sympatyzujesz z działaniami trzeciego sektora, od 1 września możesz zgłosić swój udział w konferencji „Zarządzanie organizacją pozarządową a kompetencje współczesnego lidera NGO”. Podczas wydarzenia poruszone zostaną zagadnienia związane z kondycją trzeciego sektora w Polsce i wspólnie zastanowimy się nad kierunkiem jego rozwoju.

Wydarzenie podzielone będzie na III moduły tematyczne:
1) Zarządzanie projektami w NGO.
2) Ścieżki rozwoju kadr w III sektorze- perspektywy i możliwości.
3) Kompetencje i potrzeby szkoleniowe liderów NGO.

Każdy moduł prezentowany będzie przez zaproszonego przez nas eksperta, blisko związanego z dolnośląskimi NGOsami. Wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych znajomości oraz poszerzenia wiedzy na temat współczesnej kondycji organizacji pozarządowych.

Szczegóły konferencji wraz z formularzem aplikacyjnym dostępne są na stronie projektu Kurs na NGO: www.kursnango.apulengo.pl Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL.Powrót do Aktualności →