Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zmieniaj z nami Brochów!

Opublikowano w 22 stycznia 2014 przez admin

Chcesz, aby Brochów stał się miejscem spotkań i atrakcyjnych wydarzeń? Dołącz do projektu „Made in Brochów”, powstałego z inicjatywy mieszkanek Brochowa, we współpracy z Centrum Edukacji Społecznej.

Celem projektu jest stworzenie na Brochowie pozytywnego klimatu, przede wszystkim dla zamieszkujących osiedle rodzin z dziećmi. To oddolna inicjatywa, w ramach której mieszkańcy pragną działać na rzecz lokalnej społeczności. Zapoczątkowały ją dwie mieszkanki Brochowa: Katarzyna Słysz-Michońska oraz Justyna Osadnik. Ich pomysł na ożywienie lokalnej przestrzeni jest kontynuacją cyklu spotkań „Rodzinnie przez świat”, zorganizowanych w Ośrodku Centrum Edukacji Społecznej na Brochowie.

Znakiem charakterystycznym projektu jest kod kreskowy z numerem kierunkowym Wrocławia oraz numerami autobusów, które dojeżdżają na Brochów.

„Made in Brochów” skierowany jest do rodzin z dziećmi mieszkających na osiedlu Brochów. W trakcie comiesięcznych spotkań zamierzamy w niebanalny sposób poznać historię Brochowa, jego zabytki i ciekawostki o nim. Poszukamy rozwiązań, jak wpłynąć na wizerunek Brochowa, a wszystko to w formie zabaw i aktywnych form spędzania czasu wolnego.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 28 stycznia o godz. 17.00 w Ośrodku Centrum Edukacji Społecznej przy ul. Koreańskiej 1A.

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, gotowych do zaangażowania się w pracę nad projektem.

W celu potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny (Katarzyna Słysz-Michońska: 501 326 842; Justyna Osadnik: 512 216 524) lub mailowy: madeinbrochow@gmail.com.

Szczegóły na stronie: ces.wroclaw.plPowrót do Aktualności →