Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zostań certyfikowanym Asesorem i Tutorem Modelu LEVER!

Opublikowano w 26 lipca 2016 przez admin

Jeśli pracujesz z wolontariuszami i uważasz, że nabywane przez nich kompetencje i doświadczenie są cenne i warto je włączać do CV, zostań Tutorem lub Asesorem projektu LEVER i pomóż wolontariuszom uzyskać międzynarodowy certyfikat potwierdzający posiadane przez nich kompetencje! Fundacja Dobra Sieć zaprasza na szkolenie.

O projekcie
Fundacja Dobra Sieć zaprasza dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy są zainteresowani tematyką walidacji kompetencji wolontariuszy, do udziału w projekcie LEVER – międzynarodowym projekcie, realizowanym przez partnerów z Włoch, Holandii, Danii , Hiszpanii i Polski, którego celem jest pilotażowe wprowadzenie w Polsce Modelu LEVER – innowacyjnego modelu walidacji kompetencji miękkich, nabywanych przez wolontariuszy w trakcie wykonywania działań społecznych. Model składa się z pięciu etapów, po przejściu których wolontariusz otrzymuje międzynarodowy certyfikat w języku polskim i angielskim opisujący poziom posiadanych kompetencji miękkich.

Szkolenie
Uczestnicy projektu wezmą udział w dwudniowym szkoleniu dla Asesorów i Tutorów Modelu LEVER, które odbędzie się w Warszawie w dn. 23-24 sierpnia 2016 r. Uczestnicy szkolenia uzyskają certyfikaty potwierdzające ich wiedzę z zakresu pełnienia roli Tutora (osoby wspierającej wolontariusza w przejściu przez proces certyfikacji) bądź Asesora (osoby oceniającej poziom kompetencji wolontariusza). Nastepnie każdy uczestnik
szkolenia wesprze w charakterze Asesora lub Tutora co najmniej 2 wolontariuszy w procesie certyfikowania kompetencji. Zachęcamy, aby jedna organizacja była reprezentowana przez dwie osoby, z których jedna będzie pełniła rolę Asesora, a druga Tutora.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania i wyżywienia uczestników szkolenia.

Dlaczego warto?
Zobacz szczegółowy opis i program szkolenia: PROGRAM SZKOLENIA

Zgłoś swój udział!

Dołącz do nas już dziś! Wypełnij deklarację uczestnictwa do 29 lipca 2016 r.:
http://goo.gl/forms/uNnVSUb1Jshlshr32Powrót do Aktualności →