Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zostań ekspertem w grupie focusowej dot. WBO.

Opublikowano w 20 grudnia 2016 przez admin

Instytut Edukacji Społecznej we współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia wypracowuje narzędzie służące zwiększeniu zaangażowania młodzieży w wieku 16 – 18 lat  w realizacji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. W związku z powyższym organizujemy dwie grupy focusowe – młodzieży i dorosłych.

Grupa focusowa to pięciogodzinne moderowane spotkanie, podczas którego wspólnie będziemy poszukiwać dobrych rozwiązań dzieląc się doświadczeniami i spostrzeżeniami. W każdej grupie weźmie udział 10 osób. Spotkania odbędą się w Instytucie Edukacji Społecznej (ul. Rychtalska 8) w godz. 15.00 – 20.00 w terminach 21 grudnia (młodzież) i 28 grudnia (dorośli).
SZUKAMY EKSPERTÓW DO OBU GRUP!
MŁODZIEŻ – Jeśli jesteś młodym Wrocławianinem w wieku 16-18 lat, wiesz jak można zaangażować Twoich rówieśników do działania i chcesz się podzielić pomysłami – zgłoś się jako ekspert młodzieżowy! Spotkanie dla młodzieży odbędzie się 21 grudnia w godz. 15.00 – 20.00.
Dla młodzieżowych ekspertów przewidziane są upominki w formie karnetów (do wyboru: sportowe, kulturalne – w kwocie 200zł)
KONIECZNIE ZGŁOŚ SIĘ WCZEŚNIEJ – telefonicznie Kinga Ekert 600283030)
DOROŚLI – Jeśli pracujesz z młodzieżą we Wrocławiu (w szkole, w klubie lub świetlicy, w organizacji pozarządowej, w klubie sportowym…), masz doświadczenia w zakresie wspierania młodych ludzi w aktywności społecznej i obywatelskiej – zostań naszym ekspertem!
Każdy z ekspertów będzie zaangażowany w przygotowanie wstępnych wniosków oraz udział w pięciogodzinnej moderowanej dyskusji. Dla ekspertów przewidziano wynagrodzenie w kwocie 350,00zł)
Zadzwoń i spytaj o szczegóły! Kinga Ekert 600283030)


Powrót do Aktualności →