Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zrób logo – odbierz nagrodę!

Opublikowano w 22 lipca 2013 przez admin

Centrum Inicjatyw Lokalnych, organizacja pozarządowa z Zawiercia (województwo śląskie), ogłasza konkurs na swoje nowe logo. Ważniejsza od jakości graficznego przedstawienia jest sama idea zawarta w projekcie. Konkurs skierowany jest do uczestników w każdym wieku. Twórcy zwycięskiego logo przypadnie nagroda w wysokości 300 zł.

W ramach konkursu projekty graficzne w formacie JPG, PDF, CDR i PSD można przesyłać drogą mailową na adres logo@cil.org.pl do dnia 16 sierpnia.

Wraz z projektem należy dostarczyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy – w formie zeskanowanej na podany e-mail, pocztą lub osobiście na adres: Centrum Inicjatyw Lokalnych, ul. Senatorska 14, 42-400 Zawiercie, bądź faksem na numer telefonu 32 670 20 14, wewnętrzny 25.

Projekty nie muszą być wykonane w sposób profesjonalny – do uczestnictwa wystarczą pomysł oraz najprostszy program graficzny, który każdy ma w swoim komputerze. Grafiki przedstawiające nowe logo Centrum Inicjatyw Lokalnych może przesłać każdy – w przypadku osób niepełnoletnich konieczne jest jedynie wypełnione oświadczenie o zgodzie rodzica lub opiekuna na udział podopiecznego w konkursie.

Autorzy najlepszych prac otrzymają wyróżnienia w postaci nagród pieniężnych oraz książkowych, a twórcy zwycięskiego logo przypadnie nagroda w wysokości 300 zł.

– „Nasza organizacja wciąż się rozwija, jesteśmy na etapie rozszerzania obszaru działania na teren ogólnopolski – mówi Paweł Abucki, wiceprezes Centrum Inicjatyw Lokalnych. – W związku z tym chcemy odświeżyć nasze logo – nowe powinno być nowoczesne, dynamiczne i nawiązujące do charakteru działalności CIL. Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich zainteresowanych”.

Szczegółowe informacje dotyczące wymogów merytorycznych i technicznych projektu nowego logo zawarte są w Regulaminie Konkursu, który – wraz z formularzem zgłoszeniowym – znajdują się na stronie internetowej Centrum Inicjatyw Lokalnych www.cil.org.pl

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 sierpnia, o godzinie 12:00.Powrót do Aktualności →