Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

1. Integracyjny Rajd Wrocławskich NGO

Opublikowano w 27 marca 2017 przez admin

Centrum Sektor 3 oraz Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN zapraszają na 1. Integracyjny Rajd Wrocławskich NGO do Zamek na wodzie w Wojnowicach. Rajd odbędzie się 13 maja br. Start o godzinie 09:00.

TRASA PIESZA – ok. 20 km
Ruszymy z Wrocław Zamek w Leśnicy parkiem w kierunku wieży ciśnień znajdującej się w Las Mokrzański, następnie dojdziemy do pętli autobusowej linii 137, dalej udamy się na zachód od Wroclaw [Wroclove] i szlakiem dojdziemy pod boczną bramę do Zamek na wodzie w Wojnowicach. W drogę powrotną planowana jest ta sama trasa, ew. możliwość skrócenia na pętli autobusu 137, mniej więcej w połowie drogi można wrócić do Wrocław Leśnica.

TRASA ROWEROWA – ok. 40 km
Z Stadion Wrocław ruszymy przez Maślice, Stabłowice, Marszowice w kierunku Wilkszyn, dalej pojedziemy Pisarzowice, Brzezinka Średzka, Wilkostów i zakończymy w Zamek na wodzie w Wojnowicach. W drogę powrotną udamy się w kierunku Mrozów, dalej przez Żurawiniec w kierunku Las Mokrzański. Następnie odbijemy do Leśnicy. Tam będzie możliwość odłączenia się od grupy lub kontynuowania jazdy przez Marszowicką i dalej jak było to w pierwszej części do Stadionu.

Jeżeli nie masz możliwości udziału w trasie pieszej lub rowerowej, to ognisko integracyjne planujemy na godz. 12.00 w parku przy Zamek na wodzie w Wojnowicach, gdzie możesz dojechać również samochodem/motocyklem.

Warunki udziału:
– opłata 5 zł od osoby, w ramach niej zapewniamy ognisko, pieczywo, dodatki [ketchup, ubezpieczenie NNW
– istnieje możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking
– we własnym zakresie kiełbaska, napoje i inne sałatki 🙂
– zgłoszenie uczestnictwa poprzez deklarację udziału w wydarzeniu na facebook-u oraz formularz …
– organizator posiada ubezpieczenie OC
– w przypadku opadów deszczu wydarzenie zostanie odwołane, informacje będą podane w wydarzeniu.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/a/sektor3.wroclaw.pl/forms/d/e/1FAIpQLSfBSnlV9KYUEB3l3O2XaumVzyztBJoR-Yafu-KgXaJ_K9VGwg/viewform

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/266172800497207/?active_tab=discussion

 

 Powrót do Aktualności →