Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

3. nabór w Mikrograntach młodzieżowych

Opublikowano w 24 października 2019 przez admin

W Mikrograntach Młodzieżowych, tak jak w roku 2018, postanowiliśmy otworzyć Nabór 3 jako nabór ciągły wniosków projektowych inicjatywnych grup młodzieżowych. Oznacza to, że składacie wnioski, a Komisja Oceny Wniosków ocenia ja na bieżąco, abyście jak najszybciej zabrali się do ich realizacji.


W związku z tym, że nasz nabór mikrograntowy przypadał na początek roku szkolnego, kiedy powracacie w wir prac po szalonych wakacjach a Wasze pomysły dopiero kiełkują, by wybuchnąć twórczą lawą, dajemy Wam możliwość aplikowania w ekspresowym tempie – aż do wyczerpania alokacji finansowej, przeznaczonej przez nas na to działanie.

Start naboru, a właściwie Restart ruszył 16 października! Wnioski możecie składać w trybie ciągłym, jednak ze względu na możliwości realizacyjne, nie później niż do 20 listopada 2019, gdyż wszystkie działania mikrograntowe związane z realizacją projektów i ich rozliczeniem musimy zamknąć do 10.12.2019 r.

Wnioskodawca otrzyma ocenę formalną i merytoryczną w terminie max. 10 dni od dnia złożenia wniosku. Proces oceny oraz realizacji wniosków pozostają bez zmian w stosunku do Naboru 1 i 2 (zgodnie z Regulaminem konkursu).

Aplikujcie przez generator, aby złożyć wniosek wymarzonego projektu wspierającego społeczności lokalne. Zwycięzcy/czynie otrzymują jak dotychczas do max. 1000 zł oraz nasze wsparcie logistyczne i merytoryczne.

Kto nie zdążył we wrześniu, niech działa teraz!

Wszelkie pytania, czy potrzebę konsultacji wniosków kierujcie do:

Koordynatorka Mikrograntów młodzieżowych

Alicja Pietrzyk, e-mail: a.pietrzyk@sektor3.wroclaw.pl, tel.603 313 819

Generator wniosków

Więcej informacjiPowrót do Aktualności →