Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

4. spotkanie Grupy Dialogu Społecznego ds. seniorów

Opublikowano w 26 września 2019 przez admin

Urząd Miejski Wrocławia / Departament Prezydenta / Biuro Wrocław bez barier, Rzecznik ds. Dialogu Społecznego oraz Zastępca Dyrektora Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego serdecznie zapraszają na czwarte spotkanie Grupy Dialogu Społecznego ds. seniorów.

Zaproszenie kierowane jest przede wszystkim do seniorów oraz osób zainteresowanych jakością życia seniorów we Wrocławiu i jej stałą poprawą, a także do wrocławskich organizacji, podmiotów publicznych i prywatnych oraz grup środowiskowych i osób indywidualnych, które koncentrują swoje zainteresowanie, działania i troskę na jakości życia seniorów w naszym mieście.

Idea, cel spotkań: Diagnoza i wymiana doświadczeń, spostrzeżeń dotyczących jakości i komfortu życia, funkcjonowania i kondycji oraz bezpieczeństwa seniorów w środowisku dużego miasta, Wrocławia.

Do osiągnięcia tego celu niezbędna jest dobra komunikacja i dialog pomiędzy różnymi podmiotami i instytucjami samorządowymi, organizacjami pozarządowymi, mieszkańcami miasta, a w szczególności samymi seniorami.

Czas i miejsce spotkania: 4 października 2019 (piątek), godzina 11:00 – 13:00, w Przestrzeni Trzeciego Wieku – Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego (pl. Solidarności 1/3/5, p. IV, sala 403)

Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo seniora – konsumenta.

Gośćmi spotkania będą:

  • Magdalena Najborowska-Pacamaj – Miejski Rzecznik Konsumentów
  • mł.asp. Michał Kawalec z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu

Potwierdzenie udziału w spotkaniu należy przesłać na adres:
dominik.golema@um.wroc.plPowrót do Aktualności →