Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ADAPTER w DCF. Zapraszamy na pokaz filmu „Green Book” w Dolnośląskim Centrum Filmowym

Opublikowano w 25 listopada 2019 przez admin

Drodzy Państwo,

Fundacja Katarynka i Dolnośląskie Centrum Filmowe zapraszają na pokaz filmu „Green Book” z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. To komediodramat, który zdobył najważniejsze nagrody filmowe: Oskary, Złote Globy i in.

Zapraszamy 5 grudnia 2019 (czwartek), g. 18.30, kino DCF ul. J. Piłsudskiego 64a, Wrocław.
Film „Green Book”, reż. P. Farelly, 2018, czas trwania 124 minuty.
Bilety w cenie 6 zł.

Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji. Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 507 507 129.
Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę https://www.dcf.wroclaw.pl/repertuar

O FILMIE:
Film opowiada historię spotkania szofera z Bronxu i ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem ruszają w trasę koncertową na południe Stanów Zjednoczonych. Pierwsze wrażenie mówi, że różni ich wszystko: wykształcenie, sposób bycia, status społeczny, a nawet ulubione jedzenie i rozrywki. Podczas kilku wspólnych tygodni przekonują się, jak wiele ich łączy. Pełna przygód podróż zainicjuje nietypową przyjaźń.

 
Wydarzenie w ramach projektu „Kultura dla wszystkich” dofinansowane ze środków PFRON w dyspozycji Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrocławiu oraz ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.Powrót do Aktualności →