Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ADAPTER w DCF – zaproszenie na pokaz filmu „Florida Project” z audiodeskrypcją i napisami

Opublikowano w 23 sierpnia 2019 przez admin

Fundacja Katarynka i Dolnośląskie Centrum Filmowe zapraszają na pokaz filmu „Florida Project” z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących, który odbędzie się 5 września 2019 (czwartek) o godzinie 18:30 w kino DCF przy ul. J. Piłsudskiego 64a we Wrocławiu.

Film „Florida Project”, dramat USA, 2017, reż. S. Baker, czas trwania 1 godz. 55 minut.

O filmie:

Historia sześcioletniej rozrabiaki Moonee i jej zbuntowanej matki Halley, które próbują ułożyć sobie życie w tanim motelu na obrzeżach najszczęśliwszego miejsca na świecie – Disneylandu.

O pokazie:
Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji. Organizatorzy zachęcają osoby z niepełnosprawnościami do rezerwowania biletów przez Fundację Katarynka pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452.
Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę internetową.

Bilety w cenie 6 zł.

ADAPTER w DCF – Kultura dla wszystkich
Fundacja Katarynka i Dolnośląskie Centrum Filmowe zapraszają na pokazy filmowe z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. W cyklu pokazane są współczesne filmy zagraniczne. Audiodeskrypcja jest dyskretna, dostępna dla niewidomych przez odbiorniki ze słuchawkami, które zapewnia Fundacja. Napisy zawierają też zapis dźwięków, są adresowane dla osób niesłyszących. Pokazy są dostosowane z myślą o niewidomych i niesłyszących odbiorcach, ale są otwarte dla wszystkich. Odbywają się raz w miesiącu o godz. 18:30.

Cena biletu jest dla wszystkich ta sama – 6 zł.

„Adapter w DCF” to pokazy bez barier, wpisujące się w ideę kultury dostępnej dla wszystkich.

Wydarzenie dofinansowane jest ze środków PFRON w dyspozycji MOPS we Wrocławiu w ramach projektu „Kultura dla wszystkich”.
Partnerem pokazu jest Fundacja Mili Ludzie.Powrót do Aktualności →