Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Akademia Dobrego Moderowania

Opublikowano w 17 października 2018 przez admin

Akademia Dobrego Moderowania / zaproszenie /

Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” wraz z Fundacją Instytut Badań i Rozwoju Lokalnego oraz Stowarzyszeniem Mediatorów Gospodarczych serdecznie zapraszają do uczestnictwa w Akademii Dobrego Moderowania, która będzie realizowana w okresie 2018 – 2020.

Akademia Dobrego Moderowania to cykl jednodniowych szkoleń m.in.: w zakresie prowadzenia dyskusji, umiejętnego słuchania, dobrych praktyk w moderowaniu, radzenia sobie w sytuacji konfliktu, opracowania i wprowadzenia standardów moderowania, wykorzystania potencjału, doświadczenia dotychczasowych moderatorów i wsparcia osób zainteresowanych moderowaniem Grup Dialogu Społecznego. Akademia skierowana jest do moderatorów prowadzących spotkania oraz osób zainteresowanych moderowaniem Grupy Dialogu Społecznego we Wrocławiu.

Realizacja Akademii jest odpowiedzią na potrzeby wskazane w dziale 3.5. Kierunki rozwoju struktury dialogu społecznego w ramach Strategii rozwoju współpracy miasta Wrocławia z organizacjami pozarządowymi na lata 2018-2022.

 

Szczegóły Akademii:

  • Liczba spotkań szkoleniowych: Odbędą się trzy cykle szkoleniowe w okresie 2018-2020 (po dwa szkolenia w każdym roku realizacji zadania). W każdym szkoleniu może wziąć udział 10 osób.
  • Lista uczestników zostanie utworzona na podstawie przesłanych zgłoszeń. Zostanie również utworzona lista rezerwowa.
  • Udział jest bezpłatny.
  • Godziny zajęć: 16.00 – 20.00.
  • Miejsce zajęć: Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 przy ul. Legnickiej 65, 54-206 Wrocław.

 

Do 25 października 2018 r. należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy:

https://drive.google.com/open?id=1ox-YJhzu0GJmawrpRPE_VwHm8TMfkzkaiet_aZ9xsZA

 

Lista uczestników oraz lista rezerwowa zostaną ogłoszone 31 października br.

Zakwalifikowani uczestnicy Akademii zostaną zaproszeni na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 5 listopada 2018 r. o godz. 16.00 w Centrum Sektor 3. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły programu oraz terminy szkoleń w bieżącym roku kalendarzowym (pierwsze szkolenie w II poł. listopada, drugie w I poł. grudnia br.).

Projekt dofinansowany jest ze środków Gminy Wrocław.

Osoba kontaktowa:

Damian Wojciech Dudała

adres e-mail: damian.dudala@fibirl.org.pl

tel. +48 605697839

 

 Powrót do Aktualności →