Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

AKCJA KREAKCJI

Opublikowano w 9 lipca 2013 przez admin

Stowarzyszenie Pożyteczni Producenci Piękna, Projektanci Rozwoju oraz Klub Muzyczny Machina zaprasza do udziału w wyjątkowym, wrocławskim Projekcie Społeczno-Artystycznym „KreAkcje”.

Projekt powstał spontanicznie łącząc artystów, organizacje pozarządowe, społecznie zaangażowany biznes, wrocławskie środowiska pasjonatów mody, sportu, fotografii.  Uważamy, że zarówno twórcy, jak i użytkownicy kultury są odpowiedzialni za KreAkcje wartości, KreAkcje wrażliwości społecznej, KreAkcje życia społecznego. Chcemy tworzyć inne wartości niż tylko estetyczne, pokonywać stereotypy, które coraz lepiej sprzedają się w polskiej kulturze, mediach, życiu społecznym.

news_KreAkcje_nr1

Szymon Łasewski,Tytuł: Centrum samotności

news_Kreakcje_nr2

Agata Urbanowicz, Konstancin – Jeziorna, Tytuł pracy: dymorfizm obiektów

W najbliższym tygodniu w ramach Projektu można brać udział w konkursie fotograficznym KreAkcje. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe: wycieczka nad polski Bałtyk i udział w wystawie. Więcej tutaj: https://www.facebook.com/events/520758467975747/

news_Zaproszenie na Casting10 kwietnia o godz.17 w Studio Liquid, Rynek 42 odbędzie się casting mężczyzn do męskiego pokazu mody. ZAPRASZAMY!
https://www.facebook.com/pages/Kreakcje/178727182275589?ref=ts&fref=ts

Główna impreza odbędzie się 19 kwietnia (piątek) w Klubie Muzycznym Machina we Wrocławiu, start o godzinie 20.00. W Programie wiele atrakcji nocnego życia miasta, miedzy innymi koncert Kasi Wypchło, wręczenie nagród w konkursie fotograficznym, pokazy mody męskiej wrocławskich projektantów.

Program Imprezy Finałowej KreAkcje:

news_plakat_kreakcje_A3Powrót do Aktualności →