Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Aktywnie przy CHOPINA – KONSULTACJE

Opublikowano w 3 czerwca 2019 przez admin

Chcesz spędzać czas aktywnie i twórczo na Zaciszu, Zalesiu i Szczytnikach?
Włącz się w rozmowę o Centrum Aktywności Lokalnej.

W tym roku zostanie ogłoszony konkurs na nowego operatora Centrum Aktywności Lokalnej Zacisze-Zalesie-Szczytniki. Zanim jednak to się stanie, zapraszamy do rozmowy o tym, co dotychczas udało się zrobić, w jaki sposób Centrum powinno działać oraz jak może wyglądać jego program. Chcemy, aby jak najlepiej odpowiadał on potrzebom, zainteresowaniom i pasjom mieszkanek i mieszkańców. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce nie tylko z ciekawą ofertą zorganizowanych zajęć, ale takie, które będzie inspirowało mieszkańców do realizowania własnych działań wzbogacających życie społeczno-kulturalne na osiedlach Zacisze, Zalesie i Szczytniki. Zapraszamy do rozmowy zarówno osoby, które mają pomysł na konkretne działania, jak i te, które chcą podzielić się swoją opinią na temat Centrum. Jest to szansa na wspólne tworzenie wartościowego miejsca na mapie Wrocławia. 
Kiedy konsultujemy?

29 maja – 19 czerwca 2019

Co konsultujemy?

Działalność Centrum Aktywności Lokalnej Zacisze-Zalesie-Szczytniki.

Jaki zakres konsultacji?

Rozmowa dotyczy obecnego oraz przyszłego funkcjonowania Centrum Aktywności Lokalnej Zacisze-Zalesie-Szczytniki.

Jaki cel konsultacji?

Zebrane opinie pomogą określić wytyczne do przeprowadzenia konkursu na operatora Centrum Aktywności Lokalnej Zacisze-Zalesie-Szczytniki.

Jaki efekt konsultacji?

Raport z konsultacji.

Kto konsultuje?

Mieszkanki i mieszkańcy Osiedla Zacisze-Zalesie-Szczytniki oraz działające na ich obszarze podmioty tj. rada osiedla, szkoła, biblioteka, organizacje pozarządowe i grupy nieformalne.

Jak konsultujemy?

WYWIADY W TERENIE | 29.05 – 19.06.2019 | na terenie osiedla animatorzy będą pytali o opinie dotyczące działalności centrum

DYSKUSJA GRUPOWA | przedstawiciele organizacji, instytucji i grup nieformalnych działających na osiedlach Zacisze, Zalesie i Szczytniki zaproszeni zostaną do dyskusji w formie grupy fokusowej; efekty pracy grupy przedstawione zostaną na spotkaniu konsultacyjnym

FORMULARZ OPINII | 29.05 – 19.06.2019

SPOTKANIE KONSULTACYJNE | 17.06.2019, g. 17.00 | Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Chopina 9a

Więcej informacji: 
https://www.wroclaw.pl/rozmawia/aktywnie-przy-chopina Powrót do Aktualności →