Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Art Mama

Opublikowano w 16 maja 2013 przez admin

„ArtMama, czyli kiermasz mamusiowego rękodzieła” – to nasz prezent na Dzień Matki, który zrealizujemy dokładnie 26 maja, o godz. 13.00 w Parku Staromiejskim we Wrocławiu (tuż po wielkim wrocławskim Marszu dla Życia i Rodziny).


Dlatego też zapraszamy mamuśki, które tworzą rękodzieła – szyją, malują, haftują, robią biżuterię, aniołki, poduszki, pieluszki i inne, aby wzięły udział w naszym kiermaszu i pokazały całemu światu:) swoje cudeńka ręcznie zrobione. Każda mama otrzyma osobne stoisko, na którym będzie mogła prezentować i sprzedawać swoje arcydzieła.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 22 maja na adres: wroclaw@klubmamuski.pl – w tytule maila wpiszcie „Kiermasz”. Spośród zgłoszeń wylosujemy 12 mam, które wezmą udział w kiermaszu. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy, krótki opis wykonywanej działalności i nazwę, link do strony www lub do swojego Facebooka.

Warunki udziału:

  • trzeba być mamą:)
  • mamy, które zostaną wylosowane do udziału w kiermaszu prosimy o przekazanie jednego/dwóch swoich produktów na rzecz Klubu Mamuśki – będą one nagrodami w naszych cotygodniowych poniedziałkowych konkursach zagadek na Facebooku

Więcej informacji: http://klubmamuski.pl/index.php/aktualnosci/215-artmama-czyli-kiermasz-mamusiowego-rekodziela-zaproszenie-dla-mam-13-05-2013Powrót do Aktualności →