Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Bezpłatne doradztwo specjalistyczne z zakresu „Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu” już 17.10.2013r.

Opublikowano w 7 października 2013 przez admin

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza przedstawicieli dolnośląskich organizacji pozarządowych na bezpłatne doradztwo specjalistyczne w formie warsztatowej z zakresu Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu w obszarze obowiązków wynikających z jej zapisów dla organizacji pozarządowych. Doradztwo ma na celu przekazanie uczestnikom informacji dot. obowiązków jakie ustawa nakłada na wszystkie fundacje (od ponad 3 lat) a także stowarzyszenia (od 2009 r.).

Na spotkaniu dowiedzą się Państwo także o tym:

  • jakie sankcje grożą za niewykonanie lub naruszenie obowiązków wynikających z ustawy,
  • w jaki sposób się przed nimi uchronić,
  • jak prowadzić rejestr transakcji, a w jakich sytuacjach wyłączony jest obowiązek informowania o transakcjach objętych przepisami ustawy o przeciwdziałaniu.

Termin: 17 października 2013 r. w godzinach: 10.00 – 15.00
Miejsce: Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR3, ul. Legnicka 65, I piętro, duża sala warsztatowa

Prowadząca: Magdalena Wasyłkowska-Michór, radca prawny, na co dzień współpracuje z dolnośląskimi organizacjami pozarządowymi. Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2007 r. prowadzi Kancelarię Prawną pn. Europejskie Centrum Obsługi Prawnej. W Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu prowadzi zajęcia dla aplikantów z zakresu prawa prywatnego międzynarodowego i europejskiego prawa prywatnego międzynarodowego.

Doradztwo jest bezpłatne. Uczestnikom zapewniamy materiały dot. w/w zakresu.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa do dnia  15.10.2013r. na nr 71 793 23 24 bądź na adres e-mail: anna.bogucka@dfop.org.pl

W doradztwie może wziąć udział więcej niż jedna osoba z organizacji. Prosimy o wypełnienie dokumentów z załącznika i przesłanie mailem zwrotnym w formie pliku Word.

Wydrukowane deklaracje damy Państwu do podpisania na spotkaniu. Pomoże nam to zaoszczędzić Państwa cenny czas na doradztwie. Oczywiście można również wypełnić dokumenty ręcznie, przynieść ze sobą lub wypełnić na spotkaniu.

Dokumenty:

dane_organizacji

deklaracja_uczestnictwaPowrót do Aktualności →