Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

BEZPŁATNE KONSULTACJE BIZNESOWE: TEMATYKA DOFINANSOWAŃ UNIJNYCH

Opublikowano w 19 września 2018 przez admin

Od wielu lat słyszysz o dotacjach unijnych dla firm, jednak nigdy nie miałeś okazji z nich skorzystać? Przyjdź na spotkanie i dowiedz się jakie aktualnie możliwości dofinansowań stoją przed Twoją firmą. Dolnośląska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz ekspertami firmy InServices zaprasza na bezpłatne konsultacje biznesowe na których przybliżymy aktualne programy unijne i możliwości uzyskania dofinansowania dla Twojej firmy. Spotkania odbywają się w ramach indywidualnych sesji, gdzie analizowana jest każda firma osobno. Ze zdobytą wiedzą dużo łatwiej i skuteczniej będziesz poruszał się w tematyce projektów unijnych.

Aktualne tematy, które mogą najbardziej zainteresować przedsiębiorców to: design dla przedsiębiorców, dolnośląskie bony na innowacje oraz dofinansowania do szkoleń.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Gdy rozmawiamy z przedsiębiorcami staramy się pamiętać, że sytuacja każdego z nich jest inna. Tego typu indywidualne podejście skutkuje dużo bardziej precyzyjną diagnozą. Dzięki temu zaproponowane przez nas programy unijne i dofinansowania w maksymalnym stopniu przyczyniają się do rozwoju firm. Także szansa na uzyskanie dofinansowania znacząco wzrasta.

Z każdym przedsiębiorcom rozmawiamy przez 30 minut – to wystarczający czas na zbadanie potrzeb firmy oraz zaproponowanie przez nas podstawowych możliwości uzyskania dofinansowań.

CZAS I MIEJSCE KONSULTACJI

Konsultacje odbędą się 27 września 2018 roku we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 w godzinach od 9:15 do 15:00.

ZAPISY

Liczba miejsc jest ograniczona, a o możliwości odbycia rozmowy decyduje kolejność zgłoszeń. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny: 603-444-405 lub e-mailowy: kontakt@dfrp.pl

ORGANIZATORZY

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości

InServices

 Powrót do Aktualności →