Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

BEZPŁATNE SZKOLENIE NORDIC WALKING BEZ BARIER

Opublikowano w 11 lipca 2013 przez admin

Fundacja „LEPSZE DNI” SERDECZNIE ZAPRASZA na bezpłatne III szkolenie integracyjne „NORDIC WALKING BEZ BARIER”. Będzie to kolejne tego typu wydarzenie we Wrocławiu – szkolenie z użyciem specjalnych „szelek = uprzęży” dla osób niewidomych i Ich przewodników!

Termin szkolenia : 27.07.2013 /sobota/ we Wrocławiu w g.10-13

Miejsce : siedziba TPG Oddział Wrocław ul. Zelwerowicza 4a .

SZKOLENIE odbędzie się dzięki inicjatywie kilku pasjonatów NORDIC WALKING i sponsorów – osób społecznie zaangażowanych oraz życzliwości Kadry z Oddziału wrocławskiego TPG! Naszym wspólnym celem jest udostępnianie NORDIC WALKING osobom niepełnosprawnym. Podczas szkolenia będą użyte specjalne „szelki -uprzęże” dla duetów: przewodnik + osoba niewidząca.

Szkolenie będzie składać się z II części: teorii i praktyki.

Szkolenie charytatywnie poprowadzą profesjonalni doświadczeni instruktorzy – liderzy NORDIC WALKING  z Legnicy: Państwo Beata i Marek Drapikowscy oraz Pan Robert Panek. Cała trójka w/w instruktorów  to aktywni członkowie PSNW ze Złotoryi.  /Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking/.

Zaprosiliśmy także specjalnych gości z Poznania: Pana Pawła Piechowicza wynalazcę, autora w/w „szelek” z Panią Małgorzatą Śmigielską z Wielkopolskiego Klubu Turystycznego Niewidomych i Słabowidzących  „RAZEM NA SZLAKU”. Obiecali nam, że jeśli Ich grafiki na to pozwolą –  z ogromną chęcią zagoszczą na naszym szkoleniu.

Zapisy na szkolenie poprzez wypełnienie zgłoszenia i przesłanie emailem na adres: katarzyna.szpruta@onet.eu lub w przypadku braku Internetu prosimy o kontakt telefoniczny lub smsowy na nr: 602 572 582 – Katarzyna Szpruta

UWAGI:

  1. W szkoleniu mogą brać udział osoby pełnosprawne.
  2. Na czas szkolenia bezpłatnie udostępnimy kijki do NORDIC W. i „szelki-uprzęże”,  tj. sprzęt który ufundowali prywatni sponsorzy, PSNW i fundacja ORANGE .

Gorąco zapraszają Organizatorzy 🙂

KONTAKT: Fundacja „LEPSZE DNI”, tel. kom 602 572 582, www.lepszedni.org , email: katarzyna.szpruta@onet.eu
Posiadamy statut OPP czyli organizacji pożytku publicznego. Działamy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych.Powrót do Aktualności →