Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Bezpłatne szkolenie we Wrocławiu „Pozyskiwanie środków na działalność edukacyjną” 10.08.2016

Opublikowano w 3 sierpnia 2016 przez admin

Dolnośląska Rada ds. Młodzieży zaprasza na szkolenie „Pozyskiwanie środków na działalność edukacyjną” skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Dolnego Śląska.


Dzięki udziałowi w szkoleniu:
– Poznasz formalne uwarunkowania w procedurze pozyskiwania grantów
– Dowiesz się skąd czerpać środki na małe inicjatywy oraz duże projekty edukacyjne
– Zapoznasz się z typowym ogłoszeniem konkursowym
– Dowiesz się jak zwiększyć swoje szanse w pozyskiwaniu środków na działalność swojej organizacji

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Instytutu Edukacji Społecznej przy ulicy Rychtalskiej 8 we Wrocławiu w dniu 10 sierpnia w godzinach od 16:00 do 20:00

Szkolenie poprowadzi: Kazimierz Szepiela
Trener, manager, doradca, społecznik. Absolwent Politoligii na Uniwersytecie Wrocławskim i Szkoły Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych Elżbiety Sołtys. Od 2001 r. zaangażowany w pracę na rzecz sektora pozarządowego w kraju i za granicą. Doświadczenie zdobywał jako dyrektor Domu Spotkań im. Angelusa Silesiusa oraz konsultant regionalny Narodowej Agencji Programu „Młodzież w Działaniu”. Trener na projektach edukacyjnych w Wielkiej Brytanii, Austrii, Ukrainie, Białorusi. Specjalizuje się we wspieraniu liderów organizacji pozarządowych w obszarach: zarządzania organizacją w tym zarządzania strategicznego, pozyskiwania środków na działalność statutową, prowadzenie podmiotów ekonomii społecznej. Współtwórca i członek zarządu Dolnośląskiej Rady ds. Młodzieży- federacji organizacji pozarządowych pracujących na rzecz młodzieży. Przewodniczący Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego I Kadencji. Autor publikacji z obszaru partycypacji społecznej młodzieży, źródeł finansowania działalności statutowej, a także współautor propozycji aktualizacji Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego o tematykę młodzieżową. Wraz z zespołem Domu Spotkań im. Angelusa Silesiusa laureat nagrody Pro Publico Bono dla najlepszej organizacji pozarządowej o zasięgu regionalnym. Za swoją działalność uhonorowany przez Sejmik Wojewódzki Odznaką Honorową „Zasłużony dla Województwa Dolnośląskiego”

Zapisy na szkolenie: kinga.ekert@drm.org.plPowrót do Aktualności →