Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Bezpłatne warsztaty dla dzieci z rodzin wielodzietnych

Opublikowano w 3 września 2013 przez admin

„Nie ma dzieci nieuzdolnionych artystycznie, są tylko takie, którym nigdy nie umożliwiono kontaktu ze sztuką”. Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na bezpłatne warsztaty teatralne dla dzieci o mniejszych szansach z rodzin wielodzietnych (2+3 i jeszcze więcej).

Warsztaty będą się odbywać w okresie od września do grudnia 2013, cykl zakończy spektakl teatralny na profesjonalnej scenie.

  • zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym i gimnazjalnym (7-16 lat) pochodzących z rodzin wielodzietnych (troje dzieci i więcej), które nie mają możliwości udziału w warsztatach płatnych
  • kończymy w maju uroczystym pokazem spektakli na profesjonalnej scenie teatralnej
  • warsztaty odbywać się będą w siedzibie WCTD przy ul. Kuźniczej 29a
  • dodatkowe kryterium naboru: maks. 1600zł brutto na osobę/ m-c (w miarę wolnych miejsc przyjmujemy również dzieci z rodzin nie spełniających kryterium dochodowego).

Każda edycja projektu ma podobną strukturę. Każda grupa warsztatowa spotyka się raz w tygodniu we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka na warsztatach teatralnych. W ich trakcie powstają spektakle, które są prezentowane podczas uroczystych finałów na scenie WCTD. Dzieci mają okazje pokazać się swoim najbliższym, rodzinom i przyjaciołom.

Warsztaty dla dzieci ze szkół podstawowych będą się odbywać we wtorki (18.25-19.40; pierwsze spotkanie – 24 września), z gimnazjum – w piątki (16.30-17.45; pierwsze spotkanie – 20 września).

Więcej informacji o poprzednich edycjach projektu znajdą Państwo na naszej stronie: www.wctd.wroclaw.pl tam również znajdą Państwo galerię zdjęć z warsztatów.

Informacje i zapisy: biuro WCTD (ul. Kuźnicza 29a, II piętro);
Tel. 71 341 71 02, kom. 608 432 224;
e-mail: k.augustyniak@wctd.wroclaw.pl

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław.Powrót do Aktualności →