Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Bezpłatne warsztaty liderskie dla kobiet

Opublikowano w 31 sierpnia 2016 przez admin

Uważasz, że masz zdolności liderskie? Interesujesz się tematami społecznymi? Chcesz działać? Zapraszamy kobiety,  mieszkanki aglomeracji wrocławskiej do udziału w bezpłatnych warsztatach liderskich.  Jeśli stawiasz na osobisty rozwój i wspólne działanie ten projekt jest dla Ciebie.

W programie warsztatów w ramach  Akademii Liderek m.in.: asertywność, poczucie wpływu i własnej wartości- jak poczuć się dobrze z samą sobą? Komunikacja, autoprezentacja, współpraca w grupie- jak robić to skutecznie? Godzenie różnych ról społecznych- czy to możliwe? Wolontariat, organizacje pozarządowe,  inicjatywy obywatelskie- co dzieje się we Wrocławiu? Od pomysłu do projektu- jak przejść do działania?

Akademia Liderek to cykl warsztatów prowadzonych w kameralnych grupach przez profesjonalne i doświadczone trenerki. To także okazja do poznania ciekawych i aktywnych osób działających na rzecz Wrocławianek i Wrocławian.

Zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Więcej informacji pod nr telefonu: 797-405-064, lub pod adresem mailowym: ewelinaseklecka@punktwidzenia.org.pl

Projekt Liderka – Obywatelka jest finansowany z Programu Operacyjnego Fundusze Inicjatyw Obywatelskich.Powrót do Aktualności →