Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Bezpłatny cykl szkoleniowy online z prowadzenia komunikacji na Facebooku i Instagramie

Opublikowano w 14 kwietnia 2022 przez admin

Bezpłatny cykl szkoleniowy online z prowadzenia komunikacji na Facebooku i Instagramie, skierowany głównie do organizacji społecznych. W szkoleniu mogą wziąć osoby z woj. dolnośląskiego, świętokrzyskiego, pomorskiego i małopolskiego.

Na szkoleniu dowiecie się Państwo:👉 Facebook:
☑ jak stworzyć profesjonalną strategię komunikacji;☑ jak prowadzić angażującą komunikację z odbiorcami:, czyli jak tworzyć ciekawe posty i kiedy publikować;☑ jak radzić sobie z „hejterami”, czyli co nieco o moderacja profili;☑ z jakich narzędzi korzystać, by ułatwić sobie pracę;☑ jakie dodatkowe funkcjonalności posiada Facebook;☑ jak prowadzić podstawowe działania reklamowe.
👉 Instagram:☑ jak tworzyć angażujące treści dopasowane do odbiorców Instagrama;☑ jak kreować atrakcyjne wizualnie stories (poznacie także narzędzia do ich tworzenia);☑ jak poprawnie korzystać z hasztagów;☑ jak uzupełnić bio, by było chwytliwe;☑ jak założyć profil firmowy i czym różni się od prywatnego.
 
Szkolenia odbędą się w następujących terminach (do wyboru): 
  • 19 kwietnia (wtorek) i 21 kwietnia (czwartek) 17:00 – 20:00 Facebook + Instagram
  • 20 kwietnia (środa) i 22 kwietnia (piątek) 10:00 – 13:00 Facebook + Instagram
  • 26 kwietnia (wtorek) i 28 kwietnia (czwartek) 17:00 – 20:00 Facebook + Instagram
  • 27 kwietna (środa) i 29 kwietnia (piątek) 10:00 – 13:00 Facebook + Instagram
Warunkiem udziału w projekcie jest odbycie 6 godzin szkoleniowych online (2 x po 3 godziny) i uzupełnienie dokumentacji projektowej (deklaracja udziału + pre-test sprawdzający poziom wiedzy). Po zakończeniu szkolenia otrzymają Państwo certyfikat udziału w projekcie i wszystkie materiały szkoleniowe.
 
Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY. Szkolenie dofinansowane są Funduszy Europejskich i środków budżetu Państwa w ramach programu Polska Cyfrowa, projektu „Latarnicy w akcji: Małopolska i Pomorze” (https://mp.latarnicywakcji.pl/) oraz „Latarnicy w akcji: dolnośląskie i świętokrzyskie” (https://sd.latarnicywakcji.pl/). Operatorem projektu jest Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” z Tarnowa.
Więcej szczegółów dostępnych jest w wydarzeniu FB: https://www.facebook.com/events/693578845426062


Powrót do Aktualności →