Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Bezpłatny warsztat „Jak skutecznie promować działania organizacji pozarządowych?”

Opublikowano w 9 listopada 2017 przez admin

Jak zainteresować media działaniami społecznymi? Jak nie należy komunikować mediom przedsięwzięć społecznych? Jak skutecznie wypromować się w mediach społecznościowych? Jakie narzędzia są najbardziej skuteczne w promocji działań społecznych? Na te i wiele innych pytań uzyskasz odpowiedź podczas bezpłatnego warsztatu nt. promocji działań społecznych i kontaktów z mediami.

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa dolnośląskiego na bezpłatne dwudniowe warsztaty dot. skutecznej promocji działań i kontaktów z mediami w organizacjach pozarządowych.

Zakres tematyczny warsztatu to m.in.:
– budowanie kontaktów z mediami,
– zasady współpracy z lokalnymi i regionalnymi mediami,
– zasady skutecznej promocji działań społecznych,
– narzędzia promocji działań społecznych,
– media społecznościowe jako skuteczne narzędzie promocji.

TERMIN: 24-25.11.2017 (piątek-sobota)
GODZINA: 9.00 – 16.00
MIEJSCE: Wrocław (dokładne miejsca warsztatów zostaną podane osobom zakwalifikowanym w późniejszym terminie)

Aby wziąć udział w warsztacie należy wypełnić i wysłać zgłoszenie poprzez specjalny formularz internetowy dostępny TUTAJ.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 listopada 2017 r.

Uczestnictwo w warsztacie jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe oraz ciepły posiłek i poczęstunek kawowy podczas zajęć. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu oraz ewentualnego noclegu.

Warsztat będzie prowadzony interaktywnymi metodami warsztatowymi i przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa dolnośląskiego.

Warsztat jest organizowany w ramach projektu „Skuteczne Efektywne Aktywne NGO – krok naprzód” współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Szczegółowych informacji udziela:
Radosław Bednarski
tel. 74 665 11 11, 693 145 674
e-mail: radoslaw.bednarski@rcwip.pl

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!Powrót do Aktualności →