Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

BLOG E-WOLONTARIATU WYSTARTOWAŁ!

Opublikowano w 26 marca 2015 przez admin

W świecie e-wolontariatu dużo się dzieje. Codziennie w sieci natykamy się na mnóstwo interesujących projektów, w które aktywnie włączają się internauci, żeby wspólnie działać i zmieniać świat na lepsze.

Jesteśmy też niezmiennie pod wrażeniem internetowych społeczności i tego, jak efektywnie potrafią współpracować, żeby tworzyć nowy, lepszy Internet – od portali dziennikarstwa obywatelskiego, przez wideoaplikacje, dzięki którym wolontariusze mogą wspierać osoby niewidome, po wielkie projekty, takie jak Wikipedia.

Gorąco kibicujemy wszystkim i dlatego postanowiliśmy powołać do życia nowe miejsce – Blog E-wolontariatu, na którym promować będziemy najciekawsze akcje i społeczności z Polski i świata, dostarczać ciekawostek z zakresu wykorzystania nowych technologii w projektach społecznych i praktycznych porad, dotyczących współpracy z internetowymi społecznościami. Na łamach bloga znajdziecie również kalendarz ciekawych wydarzeń i giełdę ogłoszeń e-wolontariackich. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Blog.e-wolontariat.pl – zapraszamy do czytania i komentowania!

Poszukujesz e-wolontariuszy do pomocy? Zamieść swoje ogłoszenie na Blogu E-wolontariatu! Dowiedz się więcej: http://blog.e-wolontariat.pl/2015/03/szukasz-e-wolontariuszy/

Kontakt:
Marzena Kacprowicz
m.kacprowicz@e-wolontariat.plPowrót do Aktualności →