Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Centrum Edukacji Społecznej zaprasza na bezpłatne szkolenia umiejętności miękkich

Opublikowano w 13 listopada 2014 przez admin

Jak zdobyć wymarzoną pracę i dobrze sobie w niej radzić? Jak odkryć swoje talenty i predyspozycje? Jak skutecznie porozumiewać się z innymi ludźmi? Umiejętności interpersonalne są dziś niezbędne nie tylko w pracy zawodowej, ale i na co dzień. Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i warsztaty rozwojowe do Centrum Edukacji Społecznej na Brochowie.

Szkolenia dla dorosłych rozpoczynamy już w najbliższy poniedziałek, 17 listopada, warsztatem pt. „Jak być sobą i nie zwariować?”, podczas którego uczestnicy spróbują zidentyfikować swoje potrzeby, odkryją, które wartości są dla nich ważne oraz dowiedzą się, skąd biorą się ich przekonania.

W sobotę 22 listopada odbędzie się warsztat poświęcony autoprezentacji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Uczestnicy dowiedzą się, jakie są etapy rozmowy rekrutacyjnej, jakiego rodzaju pytania mogą się w jej trakcie pojawić oraz przekonają się, jak duże znaczenie podczas rozmowy z potencjalnym pracodawcą ma mowa ciała. Podczas szkolenia przewidziane są także ćwiczenia przed kamerą, które będą świetną okazją, aby przyjrzeć się własnemu stylowi prezentacji.

Tego samego dnia zapraszamy również na szkolenie z zakresu pracy zespołowej i efektywnej komunikacji w grupie i z grupą. Będzie się można dowiedzieć m.in. jak pokonywać bariery komunikacyjne i interpretować słowa innych ludzi.

„Odkryj swoje talenty i żyj w zgodzie ze sobą” to kolejne ze szkoleń, poświęcone odkrywaniu talentów i naturalnych zdolności uczestników, którzy dowiedzą się także, dlaczego warto planować swój rozwój zawodowy w zgodzie z własnymi predyspozycjami.

A 1 grudnia zapraszamy na warsztat podstaw komunikacji opartej na empatii. Empatia jest kluczem do porozumienia, do otwarcia się na inne perspektywy i punkty widzenia. Podczas szkolenia uczestnicy będą doskonalić techniki słuchania innych i budowania relacji.

Harmonogram szkoleń:

1. Jak być sobą i nie zwariować – 17.11, godz. 17:00-20:00
2. Autoprezentacja w poszukiwaniu pracy – 22.11, godz. 9:00-15:00
3. Ja, ty, my, wy – o skutecznej komunikacji i pracy zespołowej – 22.11, godz. 10:00-15:00
4. Odkryj swoje talenty i żyj w zgodzie ze sobą – 24.11, godz. 17:00-20:00
5. Podstawy komunikacji opartej na empatii – 1.12, godz. 18:00-20:00

Wszystkie szkolenia odbywają się w Centrum Edukacji Społecznej na Brochowie, ul. Koreańska 1A, i są bezpłatne.

Zapisy są prowadzone przez stronę internetową: ces.wroclaw.pl
Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorem warsztatów jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.Powrót do Aktualności →