Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

CRZ KRZYWY KOMIN URUCHAMIA PROGRAM WOLONTARIACKI

Opublikowano w 18 sierpnia 2015 przez admin

W związku z dużą ilością wydarzeń i zapytań, CRZ Krzywy Komin uruchomił specjalny program lojalnościowy dla Wolontariuszy.

Celem przedsięwzięcia jest odwdzięczenie się za poświęcany cenny czas i pomoc. Dla najwierniejszych, przewidziane są nagrody.

Program polega na zbieraniu punktów. Wolontariusz otrzymuje książeczkę, która jest dokumentacją aktywności. Punkty przyznawane są za różnorodne zadanie w tym m.in.: kolportaż materiałów promocyjnych na terenie Wrocławia, pomoc w organizacji warsztatów, wydarzeń specjalnych, wsparcie Działu Marketingu i PR-u, Programowego, Projektowego i Logistyki, tworzenie dokumentacji fotograficznej itp. Ilość przyznawanych punktów różni się w zależności od podejmowanej aktywności. Program opiera się na 3 progach punktowych, gdzie osiągnięcie ostatniego gwarantuje możliwość uczestnictwa w wybranych warsztatach z bogatej oferty programowej Krzywego Komina. Wolontariusze mogę poszerzać swoje zainteresowania i umiejętności w niezwykle twórczym i kreatywnym środowisku.

Zgłoszenia powinny być kierowane do Aleksandry Solińskiej a.solinska@krzywykomin.plPowrót do Aktualności →