Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Culture of – nowe technologie w Twojej organizacji. Patronujemy wydarzeniu!

Opublikowano w 12 lipca 2013 przez admin

Creativro from Ikona on Vimeo.

Patronujemy i polecamy! 25 kwietnia, Wrocław, Kino Nowe Horyzonty. Zgłoś swój udział! A ponieważ klaster Creativro sprzyja aktywności społecznej, mieliśmy dla Was wejściówki – 10 darmowych (każda warta 200 zł). Informujemy, że już rozdystrybuowane 🙂 Pozostało dokładnie kilka odpłatnych wejść. Zainteresowanie NGO przerosło oczekiwania organizatorów 🙂

news_creativro_logo

Klaster wrocławskich firm Creativro zaprasza na pierwsze spotkanie w ramach cyklu Culture of, które odbędzie się 25 kwietnia 2013 w Kinie Nowe Horyzonty. Wydarzenie będzie poświęcone zastosowaniu nowych technologii w marketingu.

Jego adresatami są właściciele i managerowie ds. marketingu i PR małych i średnich firm z Wrocławia i okolicznych gmin oraz przedstawiciele instytucji kultury i organizacji pozarządowych.

Wykorzystanie zdobytej wiedzy w działaniach marketingowych przez uczestników, wzbudzenie apetytu na zdobycie eksperckiej wiedzy i nawiązanie współpracy biznesowej pomiędzy uczestnikami to tylko garść oczekiwanych efektów spotkania.

Tematy spotkania:

  • Film to nie reklama. Film to rozmowa.
  • Jak za sprawą SEM i reklam kontekstowych optymalnie wykorzystywać budżety na reklamę w sieci?
  • Animowana reklama – w poszukiwaniu większej wartości
  • Kampanie e-mail marketingowe – jak masowo dotrzeć z ofertą do zainteresowanych nią osób?
  • Dziś, mówiąc do jednej osoby, mówisz do tysięcy. Mówiąc do b(v)logera, mówisz do milionów. Jak przygotować markę do takiego wystąpienia?
  • Skuteczne pozycjonowanie twojej strony internetowej – jak je realizować i korzystnie wykorzystać w 2013 r.?

news_Culture_Of_banner

O projekcie
Nowe technologie przenikają współczesną działalność biznesową w każdym aspekcie (aplikacje biurowe i finansowe, wizerunek firmy w sieci, rekrutacja itp.). Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie wskazać, gdzie wykorzystanie technologii buduje rzeczywistą wartość naszego biznesu.

Można postawić tezę, że niektóre firmy są liderami, ponieważ nie tylko lepiej radzą sobie z nowymi wyzwaniami, ale często same je kreują. Firmy będące członkami Creativro nie tylko oferują rozwiązania w zakresie nowych technologii, ale konsekwentnie budują markę rozwijając się i koncentrując na budowaniu silnych przewag konkurencyjnych.

Dla klienta nie jest ważne, co firma sprzedaje, tylko co zyska używając jej produktów: dlatego w ramach cyklu spotkań Creativro: Culture of… zostanie dostarczona praktyczna i funkcjonalna wiedza z przykładami wdrożenia nowych technologii powiązanymi z uzyskaniem wymiernych celów biznesowych.

W szczególności, jako że klaster Creativro jest nierozerwalnie związany z bieżącymi wydarzeniami na rynku IT, wiedza ta dotyczyć będzie rozwiązań mobilnych, gier społecznościowych, e-commerce, platform chmurowych czy też narzędzi multimedialnych w celu obcowania z kulturą i działań programistycznych w służbie biznesu.

Poprzez integrację wciąż zbyt rozdrobnionego rynku projekt Creativro dąży do podniesienia lokalnego (i nie tylko!) potencjału technologicznego. Jak już udowodniły wcześniejsze inicjatywy w ramach Creativro (m.in. Wro Camp Pro czy Pogaduchy z Wrocławskim Gamedevem), promujemy się praktyczną wiedzą. Edukujemy – przez wykłady, konferencje, artykuły. Wszystko po to, by móc konkurować jakością, nie kosztami.

Więcej na: www.cultureof.plPowrót do Aktualności →