Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Człowiek i Natura

Opublikowano w 13 czerwca 2022 przez admin

Czym jest dla nas Zielona Planeta? – pierwsze z serii spotkań „Człowiek i Natura”, organizowanych przez Fundację Green Gaya.

Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez Fundację Green Gaya serię cyklicznych spotkań, na których szeroko eksplorowana będzie relacja Człowieka z Naturą, możliwości doceniania Jej przez współczesne społeczności, korzyści ze współpracy z Nią oraz sposoby Jej chronienia.

W dzisiejszym świecie te tematy nie powinny być już nikomu obojętne. Postępujące indywidualne i społeczne odizolowanie od praw, zjawisk i darów natury niesie za sobą coraz poważniejsze skutki dla każdego człowieka, niezależnie od wieku, płci, rasy, pozycji społecznej. Grozi to coraz bardziej załamaniem ekosystemów, a także podcięciem korzeni naszego życia. Istotą spotkań będzie odbudowanie wiary w przyszłość każdej jednostki poprzez wzmocnienie fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i duchowego połączenia z Naturą. W łagodny sposób zostaniecie zaproszeni do odkrywania osobistych wglądów w społeczne zależności i sposobów na budowanie lepszego świata.

👉 Spotkania będą miały charakter warsztatów, dialogów i burzy mózgów z praktycznymi elementami wiedzy o planecie.

📅 Zaczynamy już we wtorek, 14 czerwca, godz. 18.30 – 20.15

👉 Fundacja Green Gaya, ul. Bernardyńska 4, Wrocław

👉 Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie trzeba się nigdzie zapisywać, wystarczy przyjść do naszej Fundacji.

Na spotkaniu będziemy odkrywać różne aspekty naszego połączenia z Ziemią – fizyczne, emocjonalne, mentalne i duchowe. Jak jesteśmy połączeni, jak zależymy od Matki Ziemi? Co możemy zrobić, by lepiej chronić nasze naturalne korzenie i zacząć pomagać sobie zdrowiej, a co za tym idzie – lepiej żyć.

Prowadzący Jacek 'Skyski” Skrzypczyński Trener i coach osobistej siły, MSc. Enviromental Management Uniwersytetu w Calgary, Kanada; od dziecka bardzo blisko z naturą, alpinista, wodniak oraz bardzo kreatywna dusza.

Linki:

Wydarzenie na FB

Strona Fundacji Green Gaya

FB Fundacji Green GayaPowrót do Aktualności →