Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„DIALOG W RODZINIE, Wsparcie rodzin w krajach Unii Europejskiej”

Opublikowano w 14 maja 2018 przez admin

Ogólnopolska konferencja:  „DIALOG W RODZINIE, Wsparcie rodzin w krajach Unii Europejskiej” odbędzie się 21 maja 2018 roku w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

„Wychodząc naprzeciw aktualnym problemom rodziny, chcielibyśmy podczas konferencji naukowej „DIALOG W RODZINIE, Wsparcie rodzin w krajach Unii Europejskiej” stworzyć płaszczyznę wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie wzmacniania dialogu w rodzinie. Na konferencję zapraszamy nauczycieli akademickich oraz przedstawicieli instytucji europejskich, państwowych i samorządowych. Zakładamy, że konferencja umożliwi zaprezentowanie najnowszych wyników prac badawczych i koncepcyjnych oraz dobrych praktyk edukacyjnych i wspierających rodzinę, realizowanych przez ośrodki akademickie oraz instytucje wspierające rodzinę, ale także stanie się miejscem wymiany doświadczeń, informacji i poglądów prezentowanych przez przedstawicieli nauki i praktyki wspierania rodziny.

Program konferencji przesyłam w załączniku. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Bardzo prosimy o potwierdzenie swojego udziału do 18 maja 2018.

Kontakt w sprawie konferencji i zgłoszenia udziału:

tel. 661662641, alisieckabednarczyk@gmail.com

W oczekiwaniu na spotkanie i naukową refleksję w imieniu Komitetu Organizacyjnego, dr Agnieszka Lisiecka-Bednarczyk, Instytut Nauk Społecznych, PWTPowrót do Aktualności →