Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Dzień Otwarty Ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjnego dla Wyjątkowych Dzieci

Opublikowano w 11 września 2013 przez admin

sektor3_wyjatkowedzieci

 

14.09.2013 godz. 10:00-18:00, ul.Kominiarska 42B Wrocław tel. 693-700-600

Rozpoczynamy rekrutację dzieci do Ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjnego, który otwieramy od 1  września  i będziemy prowadzić we Wrocławiu przy ul. Kominiarskiej 42 b. Zapraszamy dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno -wychowawczych zespołowych z uwagi na niepełnosprawność sprzężoną i niepełnosprawność umysłową w stopniu głębokim.

Zajęcia będą odbywały się w grupach czteroosobowych. W Ośrodku powstanie 5 grup rewalidacyjno-wychowawczych.  Rekrutacja/zapisy do dnia 20.09.2013r – dla grup rozpoczynających zajęcia od 01.01.2014

Każde dziecko zostanie poddane indywidualnej diagnozie, dzięki której zostanie opracowany plan edukacyjny i rehabilitacyjny.

Zajęcia będą prowadzone w sposób profesjonalny z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Kadra została  wybrana na podstawie kwalifikacji i predyspozycji interpersonalnych.

Sprzęt rehabilitacyjny, pomocniczy i wspomagający edukację jest nowy i posiadający wymagane atesty.

W ośrodku będzie dostępna wszechstronna rehabilitacja dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Do dyspozycji rodziców działa internetowy monitoring umożliwiający na bieżąco obserwowanie zajęć w ośrodku.

Dodatkowym atutem jest położenie ośrodka w spokojnej dzielnicy Wrocławia (Widawa), świetny dojazd z wykorzystaniem Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz Obwodnicy Śródmiejskiej. Na terenie ośrodka, do dyspozycji rodziców jest duży parking dający możliwość swobodnego i bezpiecznego wyjęcia dziecka z samochodu, piękny zielony plac zabaw. Budynek jest nowy, sale duże, jasne i przestrzenne. Obiekt posiada wentylację mechaniczną, a od przyszłego roku (marzec-kwiecień) również klimatyzację.

Ideą ośrodka jest zapewnienie dzieciom i Państwu komfortu fachowej opieki i rehabilitacji wspomagającej rozwój dziecka zgodnie z jego indywidualnymi potrzebami w bezpiecznym monitorowanym przez Internet miejscu. Dzięki naszej ofercie, będą Państwo mogli odbierając dziecko myśleć o wypoczynku i   rodzinnym spędzaniu wolnego czasu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy: m.piluch@wyjatkowedzieci.org  lub telefoniczny 693-700-600.

Więcej informacji: http://wyjatkowedzieci.org.pl/index.php

 Powrót do Aktualności →