Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Edukacyjny piknik zdrowotny na Wyspie Słodowej

Opublikowano w 6 czerwca 2013 przez admin

Jak dbać o zdrowie swoje, swojej rodziny i swoich czworonożnych pupili? Jak aktywnie spędzać czas, by cieszyć się zdrowiem i być w dobrej formie? Na początek warto zajrzeć na Wyspę Słodową 9 czerwca, bo to właśnie w centrum Wrocławia, w plenerowych okolicznościach będzie można uczestniczyć w atrakcjach zdrowotnych, rekreacyjnych i sportowych i poprzez zabawę poznać receptę na dobre samopoczucie.

Na plenerową przygodę ze zdrowiem zapraszamy dzieci z rodzicami i dziadkami. Zadbajmy o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Na zdrowotnym pikniku nie zabraknie specjalistów, którzy udzielać będą porad z zakresu dietetyki, pierwszej pomocy, zdrowego trybu życia, aktywności ruchowej i zdrowia psychicznego. Będą także porady weterynaryjne oraz dotyczące karmienia jeży i dbania o sikorki. Nie zabraknie warsztatów m.in. z nordic walking lub zabaw z czworonogami. Będzie można również dowiedzieć się czym jest fitness walking i przeanalizować skład swojego ciała.

W niedzielne popołudnie na Wyspie Słodowej nie zabraknie również warsztatów, zajęć plastycznych, gier sportowych i animacji dla dzieci. Będą także dmuchańce, ogromne maskotki, malowanie twarzy, bańki mydlane i gigantyczny dinozaur z Zauroparku. Uczestnicy pikniku będą mogli wziąć również udział w zdrowotnych konkursach z nagrodami.

O godzinie 16.00 zapraszamy dzieci i dorosłych na występ Bajkobusu pt. „Guliwer”.

Termin: 9 czerwca, godz. 13.00-18.00
Miejsce: Wyspa Słodowa

Więcej informacji na mojarodzina.wroclaw.plPowrót do Aktualności →