Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„Europa dla obywateli” – webinaria w ramach cyklu „Zaprojektuj działanie!”

Opublikowano w 16 listopada 2020 przez Ula Bandurowska

Punkt Kontaktowego programu „Europa dla obywateli” zaprasza do udziału w kolejnych wykładach eksperckich z cyklu “Zaprojektuj działanie!”.  Cykl powstał z myślą o odbiorcach programu “Europa dla obywateli” i ma na celu wzmocnienie kompetencji i wzbogacenie wiedzy w zakresie realizacji projektów.Spotkania odbywają się w formie webinariów. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz rejestracyjny.

Nadchodzące wydarzenia w ramach cyklu:

1. „Społeczeństwo obywatelskie w sieci – wyzwania e-demokracji” – 24 listopada 2020 r. w godz. 11.00-12.30.

Zagadnienia dotyczące technologii w życiu społecznym przybliży Alek Tarkowski, socjolog, działacz na rzecz praw cyfrowych i twórca cyfrowych polityk publicznych. W ramach spotkania odbędzie się również prezentacja projektu “Supporting democratic Union and Active Citizenship in the Digital Era”, współfinansowanego przez Program „Europa dla obywateli”. O realizacji projektu opowie jego koordynatorka Małgorzata Wochowska.

2. “Współpraca międzysektorowa organizacji pozarządowych z samorządami” – 26 listopada 2020 r. w godz. 11.00-12.30.

Podczas wykładu eksperckiego Marty Gumkowskiej , socjolożki związanej od wielu lat z polskim sektorem pozarządowym, przyjrzymy się formom i zasadom współdziałania obydwu sektorów oraz dowiemy się jak proces ten kształtował się na przestrzeni lat. Analiza dotychczasowych doświadczeń może stanowić inspirację do rozwijania silnych relacji i prowadzenia wspólnych, skutecznych działań.

Więcej informacji o programie „Europa dla obywateli” dostępne są na stronie polskiego Punktu Kontaktowego oraz na profilu Facebook.Powrót do Aktualności →