Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Fitness na Pergoli

Opublikowano w 15 lipca 2014 przez admin

Wakacyjny projekt „Fitness na Pergoli” daje możliwość zadbania o swoje ciało w wakacje. W wybrane soboty lipca i sierpnia w godz. 12.00-15.00 tuż przy Pergoli będą prowadzone bezpłatne treningi fitness. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich wrocławian, bez względu na wiek i płeć.

Sobotnie zajęcia ruchowe w plenerze stanowią doskonałą okazję, by być fit na wakacje. Każdy termin przypisany jest do innego klubu fitness, zatem zajęcia będą różnorodne. Nie zabraknie zumby, tańca, zajęć modelujących sylwetkę oraz ćwiczeń relaksacyjnych. Uczestnicy zajęć sportowych otrzymają karty do zbierania naklejek za sobotnie fitness – osoby najaktywniejsze otrzymają na zakończenie upominki od „Miasta w Formie”.  Pamiętajcie, że dobra forma się opłaca!

„Fitness na Pergoli” jest elementem cyklu weekendowych imprez „Lato na Pergoli”, dzięki którym przetrwanie lata w mieście okaże się łatwiejsze i przyjemniejsze, niż myślicie! Na uczestników czekają, oprócz zajęć sportowych, atrakcje kinowe, kulinarne i animacje dla dzieciaków.

Zapraszamy do śledzenia strony www.miastowformie.pl, gdzie na bieżąco będą zamieszczane informacje przypisane do konkretnych terminów. Wystartowaliśmy już 12 lipca!

Kolejne terminy: 19 lipca, godz. 12.00-15.00; 26 lipca, godz. 12.00-15.00; 2 sierpnia, godz. 12.00-15.00; 16 sierpnia, godz. 12.00-15.00; 30 sierpnia, godz. 12.00-15.00

Miejsce: Pergola przy Hali Stulecia

Organizatorem cyklu „Fitness na Pergoli” jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego we współpracy z Halą Stulecia. Cykl jest realizowany w ramach projektu „Miasto w Formie”.

Więcej na: www.miastowformie.pl i facebook.com/zdrowie.dieta.wroclawPowrót do Aktualności →